Gdzie publikować opowiadania i wiersze

Każdy twórca poszukuje miejsca, w którym mógłby nie tylko opublikować swoje opowiadania i wiersze, ale przede wszystkim spotkać się z szerokim gronem czytelników i zyskać odzew. 

 

W tym celu powstały Artefakty. Forum literackie zostało założone w 2009 roku jako miejsce do dzielenia się swoją twórczością. Każdy ma możliwość opublikowania swoich prac na łamach forum i uzyskanie konstruktywnych opinii oraz rzetelnych porad. Forum od początku skupia ludzi zainteresowanych literaturą i pisarstwem, zarówno tych, którzy aspirują do pisania zawodowo, jak i hobbystów. 

 

W 2013 roku działalność Artefaktów została uzupełniona o portal literacki, jednakże to forum literackie stanowi serce naszej społeczności. Znajdziesz u nas zarówno osoby piszące oraz czytelników zainteresowanych różnorodnymi formami i tematykami – od poezji i dramat po prozę, od fantastyki, kryminały, romanse, powieści historyczne po publicystykę.  

 

Oprócz wstawienia swoich prac, komentowania cudzych i udzielania się w dyskusjach pisarskich, forum oferuje możliwość brania udziału w wyzwaniach pisarskich – pojedynkach na pióra, eventach (pisanie opowiadań i wierszy na zadany temat), ćwiczeniach literackich i innych. Dodatkowo comiesięcznie na forum odbywa się plebiscyt na najlepszego komentującego, a raz do roku Arcypióra – wybory najlepszych opowiadań i wierszy roku. 

 

Aby przeglądać twórczość użytkowników oraz dyskusje na temat pisarstwa nie trzeba się rejestrować, jednak jest to konieczne, by publikować własną twórczość. Zajmuje to mniej niż 30 sekund.