Gdzie publikować opowiadania i wiersze

Każdy twórca poszukuje miejsca, w którym mógłby nie tylko opublikować swoje opowiadania i wiersze, ale przede wszystkim spotkać się z szerokim gronem czytelników i zyskać odzew. W tym celu powstały Artefakty. 

 

Artefakty od początku skupiają ludzi zainteresowanych literaturą i pisarstwem, zarówno tych, którzy aspirują do pisania zawodowo, jak i hobbystów. Każdy ma możliwość opublikowania swoich prac i uzyskania opinii użytkowników, ale także komentowania i wyrażania swojej opinii o twórczości innych. Wystarczy założyć konto, by dołączyć do naszej społeczności i skorzystać ze wszystkich możliwości.  

 

Aby przeglądać forum nie trzeba się rejestrować, jednak warto to zrobić, gdyż rejestracja niesie za sobą dodatkowe korzyści. Zajmuje to mniej niż 30 sekund. By dodać opowiadanie bądź wiersz na Artefaktach, musisz posiadać konto. 

 

Załóż konto Zaloguj się 

Zachęcamy do publikowania na forum wszelkich gatunków i form. Publikujemy wszystkie utwory literackie – od poezji i dramat po prozę, od fan fiction, fantastykę, kryminały, romanse, powieści historyczne po publicystykę.  

 

Oprócz wstawienia swoich prac, komentowania cudzych i udzielania się w dyskusjach pisarskich, Artefakty oferują możliwość brania udziału w wyzwaniach pisarskich – pojedynkach na pióra, konkursach literackich, ćwiczeniach warsztatowych i innych. Dodatkowo comiesięcznie na forum odbywa się plebiscyt na najlepszego komentującego, a raz do roku Arcypióra – wybory najlepszych opowiadań i wierszy roku. 

 

Publikując prozę na Artefaktach, masz do dyspozycji ponad 30 tagów określających Twój tekst. Wybierz te, które najbardziej trafnie określają Twój utwór, ale też sam korzystaj z nich, by odnaleźć te opowiadania, które najbardziej trafiają w Twój gust.  

 

Forma: drabble miniatura opowiadanie powieść tekst wieloczęściowy 

 

Gatunek: fantastyka fantasy science fiction horror historia alternatywna steampunk postapokalipsa obyczajowe psychologiczne historyczne inne 

thriller/sensacja kryminał romans baśń  

 

Konwencja/rodzaj: fanfiction proza poetycka humor melancholia 18+ (wulgaryzmy, przemoc, sceny seksu) 

 

Pamiętaj, aby przestrzegać zasad opisanych w Regulaminie działów literackich.