Jak publikować opowiadania i wiersze

Każdy twórca poszukuje miejsca, w którym mógłby nie tylko opublikować swoje opowiadania i wiersze, ale przede wszystkim spotkać się z szerokim gronem czytelników i zyskać odzew. W tym celu powstały Artefakty. Forum od początku skupia ludzi zainteresowanych literaturą i pisarstwem, zarówno tych, którzy aspirują do pisania zawodowo, jak i hobbystów. Każdy ma możliwość opublikowania swoich prac i uzyskanie opinii użytkowników. Na forum można publikować wszystko – od poezji i dramat po prozę, od fantastyki, kryminały, romanse, powieści historyczne po publicystykę.


Oprócz wstawienia swoich prac, komentowania cudzych i udzielania się w dyskusjach pisarskich, forum oferuje możliwość brania udziału w wyzwaniach pisarskich – pojedynkach na pióra, eventach (pisanie opowiadań i wierszy na zadany temat), ćwiczeniach literackich i innych. Dodatkowo comiesięcznie na forum odbywa się plebiscyt na najlepszego komentującego, a raz do roku Arcypióra – wybory najlepszych opowiadań i wierszy roku.Aby przeglądać forum nie trzeba się rejestrować, jednak warto to zrobić, gdyż rejestracja niesie za sobą dodatkowe korzyści. Zajmuje to mniej niż 30 sekund.

Aby dodać opowiadanie bądź wiersz na Artefaktach, musisz posiadać konto.
Załóż konto Zaloguj się

Dodaj opowiadanie - Fantastyka » Dodaj opowiadanie - Proza obyczajowa »

Dodaj artykuł » Dodaj wiersz »
Dodaj formę inną - niepasującą do innych działów»Pamiętaj, aby przestrzegać zasad opisanych w Regulaminie działów literackich.