Publikowanie prozy i poezji w internecie - portal poetycko-prozatorski

Każdy twórca poszukuje miejsca, w którym mógłby podzielić się swoją twórczością. W publikowaniu nie chodzi jednak tylko o samo wstawienie swoich wierszy lub opowiadań, ale przede wszystkim ma na celu spotkanie się z czytelnikami i poznaniem ich opinii.  

 

W tym celu powstał portal pisarski Artefakty — portal zarówno poetycki, jak i prozatorski.  

 

Portal od początku skupia ludzi zainteresowanych literaturą i pisarstwem, zarówno tych, którzy aspirują do pisania zawodowo, jak i hobbystów.  

 

Portal jest otwarty dla wszystkich chętnych. Każdy ma możliwość opublikowania swoich prac i uzyskanie opinii użytkowników. Wystarczy założyć konto, a następnie skorzystać z formularza dodania tekstu. Można publikować wszystko – od poezji i dramat po prozę, od fantastyki, kryminały, romanse, powieści historyczne po publicystykę. 

 

Kategorie na portalu są następujące: 

    — PROZA, dla których wydzielone są podkategorie: fantastyka, proza obyczajowa 

    — PUBLICYTYKA 

    — POEZJA 

    — INNE dla wszystkich form, które nie pasują do powyższych działów.

 

Jesteśmy otwarci również na FANFICTION — fikcję fana.  

 

Na portalu funkcjonują również Scholaria — kategorie dla osób zaczynających przygodę z piórem. Nie od razu Rzym zbudowano! Pamiętaj, że nawet złoto ma swoją próbę, więc warto się sprawdzić. 

 

Dbamy o poziom dyskusji i komentarzy. Forum jest moderowane, więc nie znajdziecie tutaj spamu czy uszczypliwości. Dodatkowo jest dostosowane pod publikowanie na nim opowiadań i wierszy. Nasz edytor posiada wszelkie potrzebne formatowanie, takie jak kursywa, pogrubienie, wyjustowanie, a także wcięcia akapitowe. Dzięki temu wrzucanie swojej twórczości jest niezwykle proste i wygodne, a sama publikacja estetyczna.  

 

Dodatkowo na portalu znajdziecie poradniki pisarskie dla początkujących — między innymi o tym, jak poprawnie zapisuje się dialogi w opowiadaniach, spisy podstawowych zasad pisowni i interpunkcji. 

 

Aby przeglądać Artefakty nie trzeba się rejestrować, jednak warto to zrobić, gdyż rejestracja niesie za sobą dodatkowe korzyści. Zajmuje to mniej niż 30 sekund.