Zakładki - jak działa forumowa opcja dodawania zakładek. Zapisz tekst na liście i przeczytaj później!

Event Noc Świętojańska - zachęcamy do czytania prac uczestników!
Odsłona poetycka i prozatorska.

Prośba o pomoc // wolontariat pisarski.

Dyskusje, porady oraz rozmowy dotyczące pisarstwa oraz pisania.
VK04
scyzoryk
scyzoryk
Zobacz teksty użytkownika:

Post#1 » 28 maja 2019, o 21:21

Witam ciepło.
Piszę dość krótko, acz często. Mimo tego, potrzebuję osoby, która zna się na pisarstwie choć na poziomie podstawowym.
Pracuję nad dość poważnym projektem — książką science-fiction z elementami akcji i postapo. Przede wszystkim, potrzebuję rady od osoby, która pomogłaby również w poprawie treści.
Oczywiście, odwdzięczam się równie tym samym, bądź robię co w mojej mocy, aby w jakiś sposób ukazać wdzięczność. :-D
Swoich prac wolę nie publikować, a udostępnić wybranym osobom. Mam nadzieję, że nikt się z tego powody nie obrazi. ;)) [/size]

Awatar użytkownika
Alchemik
gladius tytanów
gladius tytanów

Post#2 » 28 maja 2019, o 21:53

Dosyć oryginalnie się przedstawiłeś.
A właściwie nie przedstawiłeś się wcale.
Jest taki dział służący do powitań.
viewforum.php?f=81

Przedstawiasz się tam, a może też przedstawiasz, co Cię trapi.
Łącznie z fragmentami opowieści, zamieszczonymi w dziale proza.
Doskonale znam się na science-fiction z elementami akcji i postapo.
Ale nie jestem osobą, której szukasz, choć może jedyną, która zdołałaby Tobie pomóc.

Awatar użytkownika
zapachmaciejki
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#3 » 29 maja 2019, o 10:19

Po przez publikacje tekstu na tym forum, wiele się nauczysz i wiele dowiesz, sam o sobie. To jest taka forma sprawdzenia, czy faktycznie pisarstwo jest tym do czego się nadajesz. Ja, po zebraniu wielu krytycznych uwag pod moją powieścią, nauczyłam się inaczej myśleć. Zapisałam się na kurs literacki i już kolejna publikacja została potraktowana łagodniej. Więc, zachęcam Cię do publikacji swojej pracy :-)

Awatar użytkownika
Camenne
crazy plant lady
crazy plant lady

Post#4 » 30 maja 2019, o 10:30

Maciejka dobrze prawi. Poza tym zupełnie szczerze i niezłośliwie - raczej marne szanse, że ktoś zgodzi się na bycie betareaderem dla zupełnie obcej, anonimowej osoby. Szukasz w dobrym miejscu, ale niekoniecznie przy dobrych wiatrach.
Czytaj, a będziesz czytany! Komentuj, a będziesz komentowany!

Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywizJak wstawić wcięcia akapitowe

Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

VK04
scyzoryk
scyzoryk

Post#5 » 7 cze 2019, o 14:01

Dziękuję za uwagi. Bardzo szanuję Wasze wypowiedzi i postaram się do nich dostosować.

Wróć do „Jak pisać?”