NaNoWriMo - Miesiąc Pisania Powieści

Dyskusje, porady oraz rozmowy dotyczące pisarstwa oraz pisania.
Awatar użytkownika
Monivrian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#91 » 16 wrz 2015, o 16:16

W zeszłym roku też chciałam startować, ale byłam zmęczona pisaniem tasiemca, którego napisanie miałam 3 miesiące. (30 K słów). A tutaj poprzeczka urosła do niebotycznych rozmiarów 50 k słów w miesiąc? No way! Ale spróbujemy, a nóż nauczy to mnie systematycznej pracy :D

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Post#92 » 17 wrz 2015, o 18:51

Na razie się nie szykuję, póki co dopiero się zastanawiam ;d Zobaczymy, jak będę stać z wolnym czasem w listopadzie.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#93 » 16 paź 2016, o 11:45

Jak co roku zbliża się NaNo :) I jak co roku, w tym również zamierzam spróbować, choć jeszcze nigdy nie udało mi się osiągnąć celu.
Ktoś jeszcze ma ochotę podjąć wyzwanie?
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Sanne

Post#94 » 16 paź 2016, o 19:05

Ja spróbuję :D Może to coś da bo z moją systematycznością jest bardzo marnie...

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Post#95 » 16 paź 2016, o 21:06

Mhm, nie wiem co to, ale brzmi dobrze :D Sanne, u mnie też marnie, po prostu doby mi brak :/
Teraz lookłam. 50k w miesiąc? Nierealne jak dla mnie - musiałabym pisać ponad 1600 słów dziennie. Haha, możliwe, gdybym miała wolne i nieprzerwaną wenę. ;)
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Camenne

Post#96 » 18 paź 2016, o 12:05

Świetnie, że nie będę sama :D
Dla mnie też nierealne, szczerze powiedziawszy, bo mam problem z systematycznością, ale jednak są setki osób, którym udaje się "wygrać" NaNo, więc na pewno się da. Szkoda, że Giwi się już nie udziela na forum, pamiętam, że 2013 albo 2014 napisała nawet grubo ponad 50k :) Ciekawe, jaki był jej sposób.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Camenne

Post#97 » 14 gru 2017, o 09:30

Tak z ciekawości - ktoś podjął się w tym roku uczestnictwa w NaNo?

Wróć do „Jak pisać?”