NaNoWriMo - Miesiąc Pisania Powieści

Dyskusje, porady oraz rozmowy dotyczące pisarstwa oraz pisania.
Giwi

Post#51 » 2 paź 2012, o 20:56

Odświeżam temat: strona NaNoWriMo ruszyła, zapraszam do rejestrowania/logowania! :D

Giwi

Post#52 » 27 paź 2012, o 22:53

Żeby odświeżyć temat:

NANOWRIMA ZA KILKA DNI, DRODZY FORUMOWICZE. MARSZ NA STRONĘ www.nanowrimo.org I REJESTROWAĆ I SIĘ I PISAĆ!

Giwi

NaNoWriMo

Post#53 » 20 paź 2013, o 23:58

NaNoWriMo czyli skrót National Novel Writing Month to swego rodzaju pisarski challenge. Rejestrujesz się na stronie i przez cały listopad twoim zadaniem jest napisać... książkę, czyli 50 tysięcy słów :)
Będzie to już moje trzecie NaNo: za pierwszym razem mi się nie udało, ale rok temu napisałam ponad 50 tysięcy słów w miesiąc ;)

strona: http://nanowrimo.org/
Zapraszam do rejestrowania się i brania udziału bo to naprawdę fajna sprawa! :serce:

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

NaNoWriMo 2013

Post#54 » 1 lis 2013, o 00:59

Zarejestrowałam się.
Tonący chwycił się brzytwy.
where does everybody go when they go?

Giwi

NaNoWriMo 2013

Post#55 » 1 lis 2013, o 01:20

Właśnie nabiłam 1598 słów, więc whatsername nadrabiaj! :)

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

NaNoWriMo 2013

Post#56 » 2 lis 2013, o 20:15

Postanowiłam napisać coś własnego i długiego w te NaNo. 50k to dla mnie cel nieosiągalny, bo studia mi tego nie wybaczą, ale będę próbować! :D
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

Giwi

NaNoWriMo 2013

Post#57 » 2 lis 2013, o 20:35

Lira pisze:Postanowiłam napisać coś własnego i długiego w te NaNo. 50k to dla mnie cel nieosiągalny, bo studia mi tego nie wybaczą, ale będę próbować! :D

Jasne jasne Lira, nie gadaj tylko się zapisuj :P Myślisz, że ja mam czas na NaNo? Ja jeszcze mam drugi język na uczelni! :D

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

NaNoWriMo 2013

Post#58 » 2 lis 2013, o 21:13

Giwi, niestety jeżeli o stopień zalatania chodzi, to większość studentów ze mną przegrywa. :> Ale będę próbować, zaraz dodam powieść do profilu. :D

W., podziel się nickiem, to Cię dorwę i dodam. :serce:
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,

Giwi

NaNoWriMo 2013

Post#59 » 3 lis 2013, o 15:05

Właśnie W., podziel się! :)

Jak dobiję dzisiaj do dziesięciu tysięcy to będę niezwykle radosna i do przodu o bardzo bardzo dużo słów! :D

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

NaNoWriMo 2013

Post#60 » 3 paź 2014, o 17:29

Ożywiam temat w związku z nadchodzącym nowym NaNo. Akurat teraz jest chyba idealny moment na planowanie fabuły, research i tworzenie bohaterów. Ktoś się w tym roku podejmuje [s]ze mną[/s]? :D Ja zaczynam z nowym kontem, nowym pomysłem i przekonaniem, że TYM RAZEM w końcu mi się uda dobrnąć do 50k. Może normalne życie aż tak mi nie przeszkodzi. ;)

Wróć do „Jak pisać?”