Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Poszukiwanie Bet

Dyskusje, porady oraz rozmowy dotyczące pisarstwa oraz pisania.
Giwi

Poszukiwanie Bet

Post#1 » 31 paź 2009, o 20:39

Wydaje mi się, że taki temat powinien się znaleźć na tym forum. Bo każdy kiedyś tam, poszukuje bety, nie?
Ja obecnie poszukuję bety, jednorazowej (albo, jeśli wytrzyma to na dłuższą metę), która by betowała mojego małego cienia. Piszę dosyć krótko, około 4 stron ^^
kontakt:
gg - 9111495
e-mail: unisexblues@gmail.com

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Re: Poszukiwanie Bet

Post#2 » 1 lis 2009, o 20:14

Taki temat leży już w "Poszukuję...", ale faktycznie lepiej pasuje do tego działu - od razu wiadomo, gdzie szukać, więc tamten zniknie ;)

I przy okazji mogę zbetować, czemu nie :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Giwi

Post#3 » 1 lis 2009, o 20:26

no to teges, pisz na gadu lub na e-maila
(i wiesz, jesteś moim bogiem!)

Giwi

Post#4 » 1 mar 2010, o 21:42

Przepraszam że post pod postem, ale fajnie by było by ktoś to zauważył :D

Szukam bety stałej, dostępnej dosyć często i takiej, która potrafi zgnoić. I to porządnie

Awatar użytkownika
Camenne

Post#5 » 4 mar 2010, o 19:48

Nie piszę się na betę stałą, bo nie mam tyle wolnego czasu, ile bym chciała, ale jednorazowo mogę zbetować - gdybyś nie znalazła nikogo innego albo potrzebowała zastępstwa, pisz, jeżeli byłabyś zainteresowana.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Mań
gladius tytanów
gladius tytanów

Post#6 » 2 sty 2011, o 16:28

również poszukuję bety. takiej,która wytknie najdrobniejszy błąd i najmniejsze potknięcia. takiej,która ostro przeora tekst i zlikwiduje każdy chwast. takiej,która strawi zniewieściałego Emila Kochanowskiego,nieczułego detektywa Jonesa i nieźle pokręcone Kados Erethia.
błagam o jakikolwiek odzew!

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Post#7 » 21 kwie 2011, o 19:00

Szukam kogoś, kto jest na tyle obeznany z kanonem D.Gray-mana, że będzie w stanie wytknąć mi błędy, które popełniłam pisząc pewnego cosia, bo mam wrażenie, że poplątałam zdrowo. Akurat beta typowo techniczna jest, właśnie tylko merytorycznej mi brak, a sama już niezbyt dużo z samej serii pamiętam.

Pomocy? XD
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

Mań
gladius tytanów
gladius tytanów

Post#8 » 21 kwie 2011, o 19:08

Właśnie jestem w trakcie odświeżania 'D.Gray-mana'. Coś dotyczy całości czy konkretnego momentu w anime?

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Post#9 » 21 kwie 2011, o 19:11

Coś jest AU po końcu anime, więc w zasadzie nie opiera się na niczym szczególnym, ale zauważyłam, że mijam się z prawdą w sprawie drobiazgów i mnie to męczy. Generalnie to jest tekst Krory/Tyki z mocnym Cross/Winters w tle. Pisany na zamówienie, stąd dziwny pairing główny, ale nic strasznego tam nie ma... Chyba.

Byłabyś zainteresowana? XD
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

Mań
gladius tytanów
gladius tytanów

Post#10 » 21 kwie 2011, o 19:15

Tak, tak, tak ;D CHCĘ!

Wróć do „Jak pisać?”