Poszukiwanie Bet

Dyskusje, porady oraz rozmowy dotyczące pisarstwa oraz pisania.
Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Poszukiwanie Bet

Post#51 » 17 lip 2013, o 12:50

W sumie mogę pomóc, choć z Biblią mam wspólnego tyle, co niegdyś w szkole, czyli niewiele, zaś jeśli chodzi o te dwa miesiące jako zastępstwo - mogę znikać na tydzień, dwa, ale to tylko raz zupełnie bez kontaktu. :)
Jeśli chcesz wiedzieć, czy zachowuję poprawność, polecam zerknąć na jakieś moje teksty, żeby nie iść w ciemno.
Po prostu robię za zły charakter.

Joanna92
scyzoryk
scyzoryk

Poszukiwanie Bet

Post#52 » 26 cze 2014, o 15:28

Witam, poszukuje Bety, chwilowo jednorazowej ( nie wiem czy dam radę kontynuować). Piszę historie, która ma być jak najwierniejszym odwzorowaniem narodzin Chrystusa, tyle że wszystkie wydarzenia dzieją się w XXI wieku ponownie.. Potrzebuje więc osoby stosunkowo dobrze zaznajomionej z biblią i nieco z prawem.

Objętość pracy - koło 20 stron.

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Poszukiwanie Bet

Post#53 » 19 lip 2014, o 20:21

Ziomki! Po raz pierwszy w życiu szukam bety! :D Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś supcio, kto pochyli się nad moim tekstem. Póki co nie jest on długi (7 stron Times New Romanem :D , czcionka 12, bez interlinii, 3060 wyrazów), jednakże będzie rósł zdrowo i, mam nadzieję, szybko - planuję dobić do 30, może 40 stron. Tematyka prosta i niewyszukana: trochę króla, trochę królowej, trochę księżniczki, lovestory, takie tam, pierdoły. :D Browar(y) dla chętnego!
where does everybody go when they go?

Stocado
lekki sztylet
lekki sztylet

Poszukiwanie Bet

Post#54 » 19 lip 2014, o 21:02

Jak jeszcze potrzebujesz kogoś to ja mogę zerknąć ;- )
"A WIĘC NAGOŚĆ TO TYLKO ZAGINIONE MIASTO…"

Ptakuba
lekki sztylet
lekki sztylet

Poszukiwanie Bet

Post#55 » 19 lip 2014, o 21:07

Cześć, szukam Beci. Sprawa dotyczy materii komiksu. Nie będzie to więc tekst prozaiczny, a raczej (wedle wyboru szanownej Betki) albo wypowiedzi z didaskaliami, albo podobna rozpiska, ale ułożona kadr po kadrze i plansza po planszy. Nie będzie się więc liczyć wartość literacka wszelkich didaskaliów, interpunkcja nie będzie ważna, a dialogi bohaterów będą momentami bardzo luźno potraktowane. Zamiast ścisłej korekty, potrzeba mi więc raczej oceny całości fabuły, konstrukcji postaci itp. - tym samym mile widziany byłby ktoś, kto chętnie by o tym zwyczajnie pogadał. Obiecuję, że nie będzie to robota bardzo angażująca czy wymagająca, bo jedną planszę ze średnio dziewięcioma panelami planuję publikować raz na tydzień, a w roku szkolnym prawdopodobnie jeszcze się to rozrzedzi - nie ma szans, żeby był z tym jakiś nawał pracy, bardziej liczy się dla mnie właśnie artystyczna rozmowa. Z góry dzięki :]

Stocado
lekki sztylet
lekki sztylet

Poszukiwanie Bet

Post#56 » 19 lip 2014, o 21:10

Kuba, sam rysujesz ten komiks czy jesteś tylko autorem tekstu?

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Poszukiwanie Bet

Post#57 » 19 lip 2014, o 21:15

@Stocado, będzie mi bardzo miło! Prześlesz mi w PW swojego mejla?:)
where does everybody go when they go?

Stocado
lekki sztylet
lekki sztylet

Poszukiwanie Bet

Post#58 » 19 lip 2014, o 21:17

Poszło :D

Ptakuba
lekki sztylet
lekki sztylet

Poszukiwanie Bet

Post#59 » 19 lip 2014, o 21:19

Rysuję.

Stocado
lekki sztylet
lekki sztylet

Poszukiwanie Bet

Post#60 » 19 lip 2014, o 21:21

Mógłbyś mniej więcej zdradzić o czym jest ten komiks? ;- )

Wróć do „Jak pisać?”