Zachęcamy do czytania naszych poradników!

Poszukiwanie Bet

Napisanie powieści jest szalenie proste. Napisanie dobrej powieści jest bardzo trudne. Jak pisać opowiadania, tworzyć piękną poezję? Jak szlifować styl, konstruować postaci, angażować czytelnika? Te oraz inne dyskusje, porady oraz rozmowy dotyczące pisarstwa oraz pisania.
Awatar użytkownika
Cam
Random Cruelty Generator
Random Cruelty Generator
Zobacz teksty użytkownika:

Re: Poszukiwanie Bet

Post#21 » 4 sie 2011, o 13:43

No :D Jak się troszkę rozwinie (bo nie wiadomo, czy wypali, zależy, ile osób na to trafi), to wysunęłabym propozycje współpracy z artefaktami, taka bazę bet przydałoby się rozreklamować :D
Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz  

Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Awatar użytkownika
Rainy
scyzoryk
scyzoryk

Post#22 » 17 sie 2011, o 10:55

Mam nadzieję, że strona się rozwinie, bo w końcu może być przydatna dla naprawdę wielu osób. 

Odnośnie betowania. Jakby był ktoś chętny, to ja chętnie betą zostanę. Doświadczenie mam minimalne, ale póki co nikt nie narzekał. ;) Jednorazowa lub stała, do wyboru, do koloru. HP, Pamiętniki Wampirów, Merlin BBC, House, Bones, jakieś inne fandomy, które znam i wszelakie teksty własne. Byle nie Zmierzch, bo jego nie tykam. Od fantasy też raczej stronię. Raczej beta merytoryczna, ortografia, interpunkcja, logika i zgodność z kanonem też mogą być.  

I żeby nie było - ochrzanić potrafię. 

Ktoś chętny? Jeśli tak, to proszę pisać na PW albo GG - 25295224.

[center]If you can dream it, you can do it.[/center]

Awatar użytkownika
Cam
Random Cruelty Generator
Random Cruelty Generator

Post#23 » 17 sie 2011, o 11:33

Chyba się skuszę, Rainy ;) 

Też mogę zaoferować swoje usługi. 

Najlepiej czuję się w korekcie (interpunkcja, ortografia), merytoryczne, stylistyczne i insze również wyłapię, ale nie gwarantuję stu procentowej skuteczności - uprzedzam. Teksty - najlepiej krótkie jednoczęściowe, brak preferencji odnośnie tematyki; usługi - wolałabym betować okazjonalnie niż stale.  

Uprzedzam lojalnie, że jestem kapryśna i leniwa. Kontakt najlepiej przez forum.

Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#24 » 25 sie 2011, o 18:07

Pilnie potrzebna mi beta do miniatury liczącej całe trzy strony. Przede wszystkim chodzi mi o interpunkcję, bo mam wrażenie, że karygodnie nadużyłam przecinków :D Łaaaadnie proszę? :)
"I'm not evil, I'm just differently moral." 

"Life's a bitch, now so am I." 

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
Cam
Random Cruelty Generator
Random Cruelty Generator

Post#25 » 25 sie 2011, o 20:56

Również poszukuję bety. Głównie sprawy merytoryczne i stylistyczne, najbardziej zależy mi na opiniach w stylu - rozpisać czy nie, napisać jakiś fragment inaczej, nielogiczne/głupie/beznadziejne.  

Pięć stron, miniatura s-f.

Awatar użytkownika
Cam
Random Cruelty Generator
Random Cruelty Generator

Post#26 » 16 wrz 2011, o 19:27

Pokusiłby się ktoś o betę tekstu eventowego? Tak na szybko, bo dwudziesta zbliża się nieubłaganie :)

Unlike

Post#27 » 3 paź 2011, o 15:18

Poszukuję bety stałej, do twórczości własnej/autorskiej, z dużą dawką cierpliwości ( interpunkcja to u mnie leży, kwiczy i błaga o ratunek). Rozdział średnio raz na dwa tygodnie, maksymalnie 5 stron worda.  

Ktoś chętny :) ?

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Post#28 » 11 paź 2011, o 21:02

Szukam kogoś zdolnego do betowania po angielsku. :D Zapewne rozdziały w dużych odstępach czasu, niekoniecznie długie i raczej niezbyt skomplikowane. Bardziej od strony czysto technicznej, a nie merytorycznej... Jeśli ktoś jest chętny, to byłabym naprawdę bardzo wdzięczna, bo boję się pisać bez nadzoru w innym języku, przynajmniej chwilowo.
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell, 

And where hell is, there must we ever be.

Giwi

Post#29 » 2 lis 2011, o 15:52

Cztery i pół strony, nie trzeba znać Marvel!universe, ale owa wiedza mile widziana. Bety potrzebuję pod względem gramatycznym, bo plot leży i kwiczy. Na event halloweenowy opowiadanie :D

Awatar użytkownika
Cam
Random Cruelty Generator
Random Cruelty Generator

Poszukiwanie Bet

Post#30 » 29 cze 2012, o 22:42

Beta anyone? Potrzebne na jutro, Lir mi wyjechała, zanim zdążyła zbetować tekst konkursowy, a niestety termin upływa jutro :<

Giwi

Poszukiwanie Bet

Post#31 » 20 lip 2012, o 22:37

Poszukuję kogoś, kto zbetowałby mi ficka Clint/Phil, 7k+ (jeszcze nie skończyłam, ale finishuję). Najlepiej w ciągu najbliższego tygodnia/dwóch. Bardzo ładnie proszę?

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Poszukiwanie Bet

Post#32 » 20 lip 2012, o 22:44

Ja mogę, o ile podeślesz mi go, gdy nie będę akurat tłumaczyć, czyli nie w sobotę/niedzielę/wtorek. xDDD
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell, 

Giwi

Poszukiwanie Bet

Post#33 » 20 lip 2012, o 22:50

Chciałabym go dzisiaj skończyć i przeczytać dla pewności i wyeliminować literówki, które z pewnością w tekście są, więc może nawet podeślę ci dzisiaj, a jak nie to w poniedziałek?

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Poszukiwanie Bet

Post#34 » 20 lip 2012, o 23:40

Podeślij jak będziesz mieć, może się wyrobię rano. :D

Giwi

Poszukiwanie Bet

Post#35 » 20 lip 2012, o 23:48

e-mail? :D 

EDIT: POSZŁO, dziękuję! :)

Wróć do „Jak pisać? Poradniki pisarskie i dyskusje”