Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Aktualnie piszę o...

Dyskusje, porady oraz rozmowy dotyczące pisarstwa oraz pisania.
Awatar użytkownika
RebelMac
lekki sztylet
lekki sztylet

Aktualnie piszę o...

Post#21 » 5 maja 2017, o 12:33

Kusy pisze:Obecnie piszę o tym, jak (moim zdaniem) wyglądałby świat, gdyby w jednej chwili zniknęły wszystkie kobiety...

Temat już przerabiany w "Y - the Last Man" - proponuję sięgnąć po ten zacny komiks, ciężko będzie wymyślić coś nowego.
May The Force Be WIth You!

Kusy
lekki sztylet
lekki sztylet

Aktualnie piszę o...

Post#22 » 5 maja 2017, o 12:44

Kto powiedział, że chcę wymyślić coś nowego? Poza tym ten komiks, zdaje się, opowiada o losach ostatniego mężczyzny na Ziemi. A ja chcę odwrócić sytuację;). Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
RebelMac
lekki sztylet
lekki sztylet

Aktualnie piszę o...

Post#23 » 5 maja 2017, o 12:55

Kusy pisze:Kto powiedział, że chcę wymyślić coś nowego? Poza tym ten komiks, zdaje się, opowiada o losach ostatniego mężczyzny na Ziemi. A ja chcę odwrócić sytuację;). Pozdrawiam.

Jedna kobieta i sami mężczyźni? Wizja niczym z Vaulta 68 - straszne rzeczy będziesz pisał...Brrr... Niech posłużę się cytatem - "Possibly one of the most sadistic experiments, this vault contained 999 men and one woman."
May The Force Be WIth You!

Kusy
lekki sztylet
lekki sztylet

Aktualnie piszę o...

Post#24 » 5 maja 2017, o 13:10

Nie rozumiemy się. Chcę napisać o tym, jak wyglądałby świat bez kobiet. Zostają sami faceci. We wspomnianych przez Ciebie komiksach zostawał przynajmniej jeden przedstawiciel danej płci, tak? U mnie tego nie będzie. Poza tym nie będzie to komiks tylko opowiadanie, może rozwinie się w coś większego, nie wiem. I będzie pisane z punktu widzenia zwykłego kolesia, który miał żonę i córkę i nagle, nie wiedzieć czemu, one znikają. Także żadnych strzelanek, żadnego fantasy, sci-fi i innego chujstwa. Tylko zwykła proza obyczajowa :D.

Hanna Greń
Wydany pisarz

Aktualnie piszę o...

Post#25 » 22 maja 2017, o 11:20

Kusy pisze:Obecnie piszę o tym, jak (moim zdaniem) wyglądałby świat, gdyby w jednej chwili zniknęły wszystkie kobiety...

Zainteresował mnie ten pomysł, zwłaszcza po przeczytaniu późniejszych wyjaśnień. Nie przypominam sobie, bym czytała coś podobnego i chętnie weszłabym w świat złożony z samych mężczyzn. I w dodatku czysta obyczajówka! Pisz szybko, bo bardzo mnie to zaintrygowało.
Najwięcej zawsze mówią ci, którzy nie mają nic do powiedzenia.

Kusy
lekki sztylet
lekki sztylet

Aktualnie piszę o...

Post#26 » 22 maja 2017, o 11:27

Staram się, jak mogę, ale idzie mi ciężko i bardzoooo powoli. Natomiast wiem, że Wy poradziłybyście sobie bez nas, my bez Was nie :).

Shiloh
lekki sztylet
lekki sztylet

Aktualnie piszę o...

Post#27 » 28 maja 2017, o 23:38

Chwilowo zarzuciłem wszystkie swoje projekty, bo wpadłem na nowy pomysł. Mogę zdradzić jedynie, że fabuła powieści będzie miała coś wspólnego z grą w karty.
Miej nadzieję na najlepsze, szykuj się na najgorsze. - Jack Reacher

Hanna Greń
Wydany pisarz

Aktualnie piszę o...

Post#28 » 29 maja 2017, o 00:19

Shiloh pisze:Chwilowo zarzuciłem wszystkie swoje projekty, bo wpadłem na nowy pomysł. Mogę zdradzić jedynie, że fabuła powieści będzie miała coś wspólnego z grą w karty.

Maniaczka gier karcianych czuje się zainteresowana. 8-)
Najwięcej zawsze mówią ci, którzy nie mają nic do powiedzenia.

Wróć do „Jak pisać?”