Aktualnie piszę o...

Dyskusje, porady oraz rozmowy dotyczące pisarstwa oraz pisania.
Awatar użytkownika
RebelMac
lekki sztylet
lekki sztylet

Aktualnie piszę o...

Post#21 » 1 year temu (5 maja 2017, o 12:33)

Kusy pisze:Obecnie piszę o tym, jak (moim zdaniem) wyglądałby świat, gdyby w jednej chwili zniknęły wszystkie kobiety...

Temat już przerabiany w "Y - the Last Man" - proponuję sięgnąć po ten zacny komiks, ciężko będzie wymyślić coś nowego.
May The Force Be WIth You!

Kusy
lekki sztylet
lekki sztylet

Aktualnie piszę o...

Post#22 » 1 year temu (5 maja 2017, o 12:44)

Kto powiedział, że chcę wymyślić coś nowego? Poza tym ten komiks, zdaje się, opowiada o losach ostatniego mężczyzny na Ziemi. A ja chcę odwrócić sytuację;). Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
RebelMac
lekki sztylet
lekki sztylet

Aktualnie piszę o...

Post#23 » 1 year temu (5 maja 2017, o 12:55)

Kusy pisze:Kto powiedział, że chcę wymyślić coś nowego? Poza tym ten komiks, zdaje się, opowiada o losach ostatniego mężczyzny na Ziemi. A ja chcę odwrócić sytuację;). Pozdrawiam.

Jedna kobieta i sami mężczyźni? Wizja niczym z Vaulta 68 - straszne rzeczy będziesz pisał...Brrr... Niech posłużę się cytatem - "Possibly one of the most sadistic experiments, this vault contained 999 men and one woman."
May The Force Be WIth You!

Kusy
lekki sztylet
lekki sztylet

Aktualnie piszę o...

Post#24 » 1 year temu (5 maja 2017, o 13:10)

Nie rozumiemy się. Chcę napisać o tym, jak wyglądałby świat bez kobiet. Zostają sami faceci. We wspomnianych przez Ciebie komiksach zostawał przynajmniej jeden przedstawiciel danej płci, tak? U mnie tego nie będzie. Poza tym nie będzie to komiks tylko opowiadanie, może rozwinie się w coś większego, nie wiem. I będzie pisane z punktu widzenia zwykłego kolesia, który miał żonę i córkę i nagle, nie wiedzieć czemu, one znikają. Także żadnych strzelanek, żadnego fantasy, sci-fi i innego chujstwa. Tylko zwykła proza obyczajowa :D.

Hanna Greń
Wydany pisarz

Aktualnie piszę o...

Post#25 » 1 year temu (22 maja 2017, o 11:20)

Kusy pisze:Obecnie piszę o tym, jak (moim zdaniem) wyglądałby świat, gdyby w jednej chwili zniknęły wszystkie kobiety...

Zainteresował mnie ten pomysł, zwłaszcza po przeczytaniu późniejszych wyjaśnień. Nie przypominam sobie, bym czytała coś podobnego i chętnie weszłabym w świat złożony z samych mężczyzn. I w dodatku czysta obyczajówka! Pisz szybko, bo bardzo mnie to zaintrygowało.
Najwięcej zawsze mówią ci, którzy nie mają nic do powiedzenia.

Kusy
lekki sztylet
lekki sztylet

Aktualnie piszę o...

Post#26 » 1 year temu (22 maja 2017, o 11:27)

Staram się, jak mogę, ale idzie mi ciężko i bardzoooo powoli. Natomiast wiem, że Wy poradziłybyście sobie bez nas, my bez Was nie :).

Shiloh
lekki sztylet
lekki sztylet

Aktualnie piszę o...

Post#27 » 1 year temu (28 maja 2017, o 23:38)

Chwilowo zarzuciłem wszystkie swoje projekty, bo wpadłem na nowy pomysł. Mogę zdradzić jedynie, że fabuła powieści będzie miała coś wspólnego z grą w karty.
Miej nadzieję na najlepsze, szykuj się na najgorsze. - Jack Reacher

Hanna Greń
Wydany pisarz

Aktualnie piszę o...

Post#28 » 1 year temu (29 maja 2017, o 00:19)

Shiloh pisze:Chwilowo zarzuciłem wszystkie swoje projekty, bo wpadłem na nowy pomysł. Mogę zdradzić jedynie, że fabuła powieści będzie miała coś wspólnego z grą w karty.

Maniaczka gier karcianych czuje się zainteresowana. 8-)
Najwięcej zawsze mówią ci, którzy nie mają nic do powiedzenia.

Wróć do „Jak pisać?”