5 rad jak zostać wziętym pisarzem

Napisanie powieści jest szalenie proste. Napisanie dobrej powieści jest bardzo trudne. Jak pisać opowiadania, tworzyć piękną poezję? Jak szlifować styl, konstruować postaci, angażować czytelnika? Te oraz inne dyskusje, porady oraz rozmowy dotyczące pisarstwa oraz pisania.
ania10121

Post#1 » 22 lis 2016, o 15:54

W jednym ze swoich artykułów, podążając za myślą Stephena Kinga, znanego i cenionego amerykańskiego pisarza, przytaczam pięć rad, o których powinien pamiętać każdy początkujący pisarz. Zachęcam do lektury i pozostawienia śladu po swojej obecnosci :))  

http://mastermind.edu.pl/5-rad-jak-zost ... -pisarzem/

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Zobacz teksty użytkownika:

Post#2 » 22 lis 2016, o 16:41

Ogólniki przytaczane już milion razy. Nie zaciekawiło mnie, nic nie wniosło. Takie moje odczucia. ;)
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

ania10121

Post#3 » 22 lis 2016, o 18:03

Artykuł ten adresowany jest dla początkujących pisarzy, może dlatego też zabrakło powiewu świeżości dla "zaprawionego w bojach" ;) 

W każdym razie dziękuję za poświecony czas i opinię :) 

Pozdrawiam! 

Dodano po 2 minutach 24 sekundach: 

A, zachęcam do lektury innych artykułów na stronie MasterMind, przeznaczonych dla osób, pragnących wzbogacić wiedzę z zakresu teorii literatury, a tym samym doskonalić warsztat pisarski.

Awatar użytkownika
burak
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#4 » 22 lis 2016, o 18:18

Cam, jesteś niesprawiedliwa. 

Ten jest płatny tak na dobrą sprawę.  

Uważam, że należało trochę wysilić się i napisać tutaj na tym forum owe rady, a nie prowadzić naboru płatników. 

Nie znoszę nachalności. 

Edit 

Coś mi tutaj zginęło :-o

Awatar użytkownika
Cam
Ukryta Opcja Imperialna

Post#5 » 22 lis 2016, o 18:23

Dla osób, które zupełnie nie wiedzą, jak się zabrać za pisanie, fakt, to mogą być rady - pisać, czytać, myśleć. Tyle że takich poradników jest naprawdę dużo, nie tylko polskojęzycznych.

ania10121

Post#6 » 22 lis 2016, o 18:27

Just to make it 100% clear ;) Dostęp do artykułów na stronie MasterMind jest BEZPŁATNY. O prowadzonej przeze mnie działalności komercyjnej nie wspominam i proszę, byście też tego nie robili. Spotykamy się tutaj z pasji do pisania i z możliwości dizlenia się opiniami, wiedzą i doświadczeniem.  

Myślę,iż nie pomyliłam grupy, licząc na powyższe ;)

Wróć do „Jak pisać? Poradniki pisarskie i dyskusje”