Automatyczne wcięcia akapitowe

Zbiór regulaminów i zasad panujących na forum Artefakty oraz tematy organizacyjne.
Awatar użytkownika
Cam
Ukryta Opcja Imperialna
Zobacz teksty użytkownika:

Post#1 » 30 paź 2019, o 09:12

Koniec żmudnego ustawiania wcięć! Po latach zastanawiania się, jak to zrobić, wczoraj doznałam olśnienia i udało mi się ustawić automatyczne wstawianie wcięć akapitowych w postach. Od teraz nie musicie martwić się o poprawne używanie bbkodów [akapit ][ /akapit] w swoich tekstach. Taka mała rzecz, a cieszy, mam nadzieję, że dodawanie estetycznie sformatowanych tekstów na forum będzie od teraz dużo wygodniejsze i szybsze.

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Post#2 » 1 cze 2020, o 22:03

To jest najpiękniejsza zmiana na tym forum od 11 lat. 

:kocham2:

where does everybody go when they go?

Awatar użytkownika
Briala
Kieszonkowy dyktator
Kieszonkowy dyktator

Post#3 » 4 cze 2020, o 20:37

whatsername pisze:To jest najpiękniejsza zmiana na tym forum od 11 lat. 

To teraz sobie wyobraź, że są osoby, którym się to nie podoba i czasem pytają, czy można to wyłączyć. xD

Profesjonalny pisarz był kiedyś amatorem, który nigdy się nie poddał. 

— Richard Bach

Awatar użytkownika
Bolly
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#4 » 19 cze 2020, o 00:25

I to się nazywa dobra zmiana! :tak:

Awatar użytkownika
zeszyta
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#5 » 19 cze 2020, o 03:08

Briala pisze:
whatsername pisze:To jest najpiękniejsza zmiana na tym forum od 11 lat. 

To teraz sobie wyobraź, że są osoby, którym się to nie podoba i czasem pytają, czy można to wyłączyć. xD

Haha, ja byłam jedną z tych osób :kuku: Ale już nie pytam - do wszystkiego idzie się przyzwyczaić, lub wszystko idzie przeskoczyć.  

Moim rozwiązaniem (kiedy wybitnie mi to zaczyna przeszkadzać) jest zapisywanie prozy wierszem. Fajne to forum, nie warto rezygnować z takich fajnych rzeczy z powodu drobiażdżków. :D

Bukowski leżał na kanapie, Linda wlazła na stół i wrzeszczała wiersz o kuracji elektro-wstrząsowej - pokłosie jej kuracji w psychiatryku. Hank podkręcił radio na full, ale Linda darła się głośniej. Aż wreszcie legła na stole i, drgając jak podczas elektrowstrząsów, skończyła deklamację.

Wróć do „Organizacja”