Strona 1 z 1

Forum na Tapatalk

: 5 sty 2014, o 21:35
autor: Lira
Obrazek
Dla osób mobilnych forum jest dostępne za pomocą aplikacji tapatalk. Zapraszamy do korzystania z niej, na pewno zużywa o wiele mniej transferu, a też ułatwia dodawanie postów z telefonu. Forum najlepiej znaleźć wyszukując "artefakty.pl".

Tapatalk usprawnia korzystanie z różnych forów internetowych na smartfonie lub tablecie.

Tapatalk to obecnie prawdopodobnie najlepsza aplikacja do przeglądania i pisania na forach internetowych. Pisanie postów i przeglądanie wątków na androidzie staje się bardzo łatwe i co najważniejsze przyjemne. Jest niezbędnym narzędziem dla aktywnych użytkowników for o różnej tematyce!
Oprócz tego, w aplikacji zaimplementowano system powiadamiania o nowych postach na naszych ulubionych forach internetowych.
Nowe funkcjonalności aplikacji sprawiają że czytanie, pisanie postów udostępnianie zdjęć oraz zarządzanie prywatnymi wiadomościami staje się bardzo łatwe.

Aplikację pobierzecie z http://www.tapatalk.com/ lub bezpośrednio z np. Sklepu Play (telefony z androidem).

Forum na Tapatalk

: 19 maja 2016, o 11:21
autor: Camenne
Odświeżam temat - od czasu, gdy forum pojawiło się na Tapatalk, aplikacja miała wiele aktualizacji i w obecnym wyglądzie polecam ją szczerze, z ręką na serduszku. Aplikacja jest niewielka, zużywa bardzo mało transferu, ma czat typu messenger i jest przede wszystkim wygodna, nawet długie opowiadania czyta się przyjemnie, więc to miła alternatywa dla czytania książek w tramwajach czy pociągach :)

Forum na Tapatalk

: 29 sie 2018, o 10:15
autor: Karen
Całkiem przyjemna apka. Sprawdza się, jak chce szybko sprawdzić w pracy, czy coś nowego się na forum pojawiło. Szkoda tylko, że nie wszystkie fora literackie na niej są.

Re: Forum na Tapatalk

: 29 sie 2018, o 10:38
autor: Camenne
Karen pisze:Całkiem przyjemna apka. Sprawdza się, jak chce szybko sprawdzić w pracy, czy coś nowego się na forum pojawiło. Szkoda tylko, że nie wszystkie fora literackie na niej są.
Są tylko te, które zainstalowały Tapatalka ;) A wygodna jest, zgadzam się, dla mnie najlepszy sposób na korzystanie z forum z telefonu.