Co zmienilibyście na forum? (wątek archiwalny)

Zbiór regulaminów i zasad panujących na forum Artefakty oraz tematy organizacyjne.
Awatar użytkownika
Monivrian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Propozycje

Post#421 » 5 lip 2015, o 22:39

Całkiem fajne zmiany XD

2memo
scyzoryk
scyzoryk

Portal Literacki Artefakty

Post#422 » 17 lip 2015, o 11:16

Tak się zastanawiam, co mógłbym robić - oprócz pisania - aby zarobić i czuć się spełnionym. Nawet nie wiem, ile miałbym zarobić, aby stać mnie było na szczęście, które w moim wypadku wydaje się bezcenne.

Awatar użytkownika
Camenne
crazy plant lady
crazy plant lady

Propozycje

Post#423 » 18 lip 2015, o 18:34

Bel pisze:Czy jest taka możliwość, by białe tło zmienić na jakieś pastelowe barwy? Pierwszy post - z tekstem - zawsze jest biały, a kontrast czerń-biel sprawia dyskomfort podczas czytania. Wspomniane barwy pastelowe natomiast zmniejszają ten kontrast i czyta się znacznie przyjemniej, po prostu. Nie dostaje się też czegoś na kształt odrzucenia własnych oczu. Jak się dużo tych mrówek czyta, to aż oczy pieką. Nawet szare tło jest lepsze od ostrej bieli.
Na innym forum się sprawdza. Widać różnicę.

Tła zmienione, zwiększyłam również interlinię i czcionkę. Mam nadzieję, że teraz jest wygodniej ;))
Czytaj, a będziesz czytany!

Poradniki: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywizJak wstawić wcięcia akapitowe

Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Awatar użytkownika
zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

Propozycje

Post#424 » 26 lip 2015, o 17:18

Za interlinię ogromne Bóg zapłać.

Awatar użytkownika
Camenne
crazy plant lady
crazy plant lady

Portal Literacki Artefakty

Post#425 » 26 sie 2015, o 13:47

Zapraszam na nasz portal http://www.artefakty.pl/ ;) Wygląd został nieco odświeżony, wpisy poukładane w odpowiedniejsze kategorie, pojawiło się kilka nowych recenzji i artykułów.

Poradniki: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywizJak wstawić wcięcia akapitowe

Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Propozycje

Post#426 » 30 paź 2015, o 07:19

A może ostatnią rangę podwyższyć do 2000?

noxadus
użytkownik nieaktywny

Propozycje

Post#427 » 20 sty 2016, o 00:09

Brakuje mi możliwości używania awatarów z dysku
Dziękuję za czytanie!
~Noxadus
http://www.facebook.com/Noxadus
The light needs to get to you, the darkness... it's just there..

Awatar użytkownika
Camenne
crazy plant lady
crazy plant lady

Propozycje

Post#428 » 20 sty 2016, o 07:03

Tej niestety nie będzie :) Każdy jest w stanie wrzucić grafikę na bezpłatny serwer typy tinypic, a wgrywanie awatarów niepotrzebnie zajmowałoby nam miejsce na serwerze.

bronmus45
Użytkownik zbanowany

Propozycja nowego działu

Post#429 » 17 lut 2016, o 10:51

Witam. :arrow: Brakuje mi tutaj działu przeznaczonego dla prezentowania własnych "złotych myśli", sentencji itp. Najlepiej nie wliczanych do limitu publikacji.
Pozdrawiam wszystkich. :roll:
Milczenia nie należy cenić sobie złotem, gdy z politycznym spotkasz się bełkotem - bronmus45

Awatar użytkownika
Vampircia
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Propozycja nowego działu

Post#430 » 18 lut 2016, o 17:06

A nie wystarczyłby do tego zwykły temat?
Obrazek

Wróć do „Organizacja”