Martwo Martwi

Stare teksty z działu Fantastyka.
ViviSector
scyzoryk
scyzoryk

Martwo Martwi

Post#11 » 2 years temu (28 lis 2015, o 15:04)

Anonim pisze:Dzięki za komentarz.

Nie ma sprawy :)
Anonim pisze:Teraz kiedy czytam swój tekst widzę te wszystkie babole. Irytują mnie, nie rozumiem jak mogłem je przegapić.

Znam to uczucie.

Tagi:

Valfar
scyzoryk
scyzoryk

Martwo Martwi

Post#12 » 2 years temu (29 lis 2015, o 21:19)

Moi poprzednicy zwrócili już uwagę na te najbardziej istotne i rzucające się w oczy błędy, ja jednak chciałbym dodać coś od siebie. Oprócz wszechobecnych powtórzeń, zdarza Ci się ustawić słowa w dziwnym szyku, przez co brzmi to gorzej. Przykład:
Aiden miał sen raczej płytki.

Gdybyś napisał, że "Aiden miał raczej płytki sen", to wyglądałoby to w moim mniemaniu lepiej. Choć ja wyrzuciłbym "raczej" i zamiast tego wstawił np. "dość". Pomysł faktycznie ma pewien potencjał, natomiast Twój chaotyczny styl sprawia, że ciężko jest się w tym wszystkim połapać. Tak, czy owak, nie poddawaj się i pisz dalej, myślę, że w końcu załapiesz o co chodzi i zaczniesz tworzyć bardziej przejrzyste prace. Powodzenia. ;)

Anonim
scyzoryk
scyzoryk

Martwo Martwi

Post#13 » 2 years temu (22 gru 2015, o 16:32)

Dziękuję :D
Nad "chaotycznym stylem" właśnie trwają prace. Chciałbym mieć trochę więcej czasu na ów pracę, ale cóż... życie. Niemniej jednak nie poddam się tak łatwo :). Dzięki za komentarz.

Wróć do „Szuflada fantastyczna”