Guleh, Królowa Zombie.

Teksty mające wiele lat, wycofane z forum, porzucone, niepoprawione bądź z innych powodów przeniesione do Szuflady.
Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Guleh, Królowa Zombie.

Post#11 » 8 lis 2015, o 12:31

Bardziej mam uwagi co do samej formy wstawionego tekstu, niż do błędów ortograficznych, gramatycznych czy fabularnych. Wstaw akapity, po to by nie przypominało to ściany tekstu. Druga rzecz to myślniki w dialogach, tu na forum mi polecono by korzystać z dłuższego myślnika — ponieważ wygląda on znacznie bardziej estetycznie. Ostatnia rzecz, czemu nie dłuższe? Nie skończyła mi się muzyka, a już doczytałem tekst do końca. :( Ale masz wielki plus za wstawienie tutaj tego zespołu, będę miał co słuchać przez najbliższe dni.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Tagi:

ViviSector
scyzoryk
scyzoryk

Guleh, Królowa Zombie.

Post#12 » 8 lis 2015, o 22:39

DuralT pisze:Bardziej mam uwagi co do samej formy wstawionego tekstu, niż do błędów ortograficznych, gramatycznych czy fabularnych. Wstaw akapity, po to by nie przypominało to ściany tekstu. Druga rzecz to myślniki w dialogach, tu na forum mi polecono by korzystać z dłuższego myślnika — ponieważ wygląda on znacznie bardziej estetycznie. Ostatnia rzecz, czemu nie dłuższe? Nie skończyła mi się muzyka, a już doczytałem tekst do końca. :( Ale masz wielki plus za wstawienie tutaj tego zespołu, będę miał co słuchać przez najbliższe dni.

Próbowałem tu wstawiać akapity, ale nie udało mi się, bb code taki trudny.
Czemu takie krótkie? "Bo tak". I nie ma za co :)

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Guleh, Królowa Zombie.

Post#13 » 8 lis 2015, o 22:46

Klikasz akapit na górnym panelu edycji i nie zaznaczasz tekstu tylko wstawiasz oba wyrażenia przed tekst. Spróbuj. :D
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Wróć do „Szuflada prozatorska (formy krótkie)”