Szept Avalonu

Teksty mające wiele lat, wycofane z forum, porzucone, niepoprawione bądź z innych powodów przeniesione do Szuflady.
Matey
scyzoryk
scyzoryk

Szept Avalonu

Post#21 » 8 paź 2014, o 21:15

Aktualnie zgadzam się z Szarl, zwłaszcza co do większości ujętych przez nią wątków - m. in. akcji oraz rozbudowanego słownictwa - sam nie potrafiłbym tego lepiej ująć. Jak już wiele osób tutaj wspomniało - o wiele lepiej wyszedł Ci pierwszy rozdział od prologu, choć w każdym z nich ciężko mi się było "przebić" przez początek i o wiele lepiej czytało koniec oraz znajdowały się pewne błędy. Jak dla mnie - miłośnika nieco innego stylu - opisy są bardzo rozbudowane, potrafią wprowadzić wyobraźnię w ruch, lecz czegoś im brakuje, by mnie wciągnąć. Możliwe, iż z powodu wyczytania słowa "legenda" wyobrażałem sobie coś innego i aktualne rozwiązanie zniechęciło mnie nieco do czerpania pełni wrażeń z lektury, lecz patrząc czysto obiektywnie muszę przyznać, że wykonałaś kawał dobrej roboty. Zatem życzę Ci wytrwałości w dążeniu do celu.
Żyj dobrocią a Cię zdepczą,
żyj miłością a Cię wyśmieją,
żyj nadzieją a zostanie Ci ona odebrana
bowiem człowiek najgorszą jest z bestii.

Awatar użytkownika
RebelMac
lekki sztylet
lekki sztylet

Szept Avalonu

Post#22 » 23 lis 2014, o 13:54

Są już od dawna na rynku "Mgły Avalonu" i trylogia arturiańska. Pisz i uderzaj do wydawców, jeśli całość będzie na takim poziomie jak zaprezentowane fragmenty to może się uda. Język ok, aczkolwiek wolę "prostsze" pisanie, podoba mi się, że są tęż wątki ze współczesności. Zamysł jest, czekamy na więcej. Pozdrawiam.
May The Force Be WIth You!

Richirich
scyzoryk
scyzoryk

Szept Avalonu

Post#23 » 9 mar 2016, o 16:19

Fajnie, estetycznie napisane :) lubię czytać kiedy pisarz dba o takie szczegóły jak akapity w odpowiednich miejscach itp. To sprawia ze czytanie jest przyjemnością.

Wróć do „Szuflada prozatorska (formy krótkie)”