c

Teksty mające wiele lat, wycofane z forum, porzucone, niepoprawione bądź z innych powodów przeniesione do Szuflady.
mbrznk
scyzoryk
scyzoryk

c

Post#1 » 15 lis 2016, o 15:29

.

Awatar użytkownika
Zireael
Lewa ręka ciemności
Lewa ręka ciemności

3 przypadki relacji - część I

Post#2 » 16 lis 2016, o 10:50

Ajajaj, co tu się "odjaniepawliło"!...

Po pierwsze, błędów ortograficznych może i nie ma, ale niedbałość interpunkcyjna aż razi po oczach! Pisanie tekstów typu "strumień świadomości" wbrew pozorom nie zwalnia z przestrzegania zasad poprawnego zapisu... Bardzo niedbale potraktowany tekst.

Po drugie, forma jako taka. Czytałam tekst trzy razy i wciąż nie wiem, o czym on w zasadzie jest. Czytając go, czułam się dziwnie i mam wrażenie, że chyba tylko sam autor wie, co miał na myśli, ale gdzieś już na początku zapomniał o czytelniku. Mogę się tylko domyślać, o czym to mogło być, ale mimo to wciąż jest zbyt mętne. Na przykład to zdanie:
Psychicznie nasz stan jest jak anonimowy obecny na podwórzu goszczącej w chacie nostalgii.

Że cooo?

Generalnie potencjał widzę, ale odrobina logiki - nawet w tekście strumieniowym - naprawdę mogłaby wyjść tylko na dobre.

Polecam przeczytać tekst jeszcze raz, zastanowić się nad przekazem i poprawić przecinki :) Będzie dobrze!
Salve lux post tenebras!

www.alternation.pl / www.alternation.eu

Wróć do „Szuflada prozatorska (formy krótkie)”