Gen mordercy

Dyskusje o konkretnych pisarzach i ich książkach.
anabella
scyzoryk
scyzoryk

Gen mordercy

Post#1 » 1 year temu (5 mar 2017, o 14:06)

Witam, jakiś czas temu zakupiłam książkę nieznanego mi autora Mirosława Jana Pietrzaka pt. Gen mordercy, tytuł rzeczywiście brzmi bardzo intrygująco. Dopiero teraz sięgnęłam po tę książkę i muszę przyznać, że byłam bardzo zaskoczona po jej przeczytaniu, otóż bardzo mi ta książka się spodobała. Jest to gatunek literacki, który mi się bardzo podoba, bo zawiera w sobie coś szczególnego. Ciekawa jestem czy ten autor ma już większy dorobek czy to tylko jedna książka jaką wydał... Może ktoś zna tego autora??? W każdym razie myślę, że miło byłoby poznać jego dalszą twórczość. Anna z Krakowa:)

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Gen mordercy

Post#2 » 1 year temu (5 mar 2017, o 14:34)

Przenoszę od odpowiedniego działu.

Kurcze, to chyba musi być strasznie nieznany autor, google nic nie wie na temat takiej książki :roll:
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Gen mordercy

Post#3 » 1 year temu (6 mar 2017, o 07:44)

Cam...ale mnie rozbawiłaś :lol: :tul:

Awatar użytkownika
Camenne

Gen mordercy

Post#4 » 1 year temu (6 mar 2017, o 12:26)

Do usług ;))

Jestem przyzwyczajona do kryptoreklam rozsiewanych na forach literackich/książkowych z pustych kont, ale pierwszy raz widzę, by ktoś dawał namiary na książkę, której w google nie można odszukać. Powinniśmy przyjąć tu zasadę, że jeżeli czegoś nie ma w google, to to nie istnieje? :tears:
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Gen mordercy

Post#5 » 1 year temu (6 mar 2017, o 20:53)

No mi się to też skojarzyło z kryptoreklamą. Ej, a może to jest reklama opka na Wattpadzie? :shock: Bo tylko to mi wyskoczyło przy wygooglaniu wyżej wymienionego tytułu. Zaiste, wp to prawie jak wydanie książki. :tears: :tears:
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Wróć do „Strefa autorów”