Zakładki - jak działa forumowa opcja dodawania zakładek. Zapisz tekst na liście i przeczytaj później!

Noc Świętojańska - event w odsłonie poetyckiej i prozatorskiej. Zachęcamy do wzięcia udziału!

Stephen King

Dyskusje o konkretnych pisarzach i ich książkach.
Majka

Stephen King

Post#21 » 22 lis 2013, o 17:06

Hm, hm... Czy ktoś czytał w ogóle Mroczną połowę?
HorrescoReferens, dzięki za propozycje. Poszukam gdzieś Wszystko jest względne, nie orientujesz się w cenach może?

a_cappella
zaklęty miecz
zaklęty miecz
Zobacz teksty użytkownika:

Stephen King

Post#22 » 22 lis 2013, o 18:34

Mam na półce, tył okładki głosi, że 29,90, w sumie standard - na pewno znajdziesz coś w tych granicach ;)

HorrescoReferens pisze:(ze słynnym Pokojem 1408, najpierw przeczytajcie opowiadanie potem oglądajcie film, są totalnie różne zakończenia)

O, a ja słyszałam, że są dwie wersje filmu, jedna zgodna z oryginalnym zakończeniem opowiadania, a druga nie.

HorrescoReferens
użytkownik nieaktywny

Stephen King

Post#23 » 22 lis 2013, o 19:56

Majka pisze:Hm, hm... Czy ktoś czytał w ogóle Mroczną połowę?
HorrescoReferens, dzięki za propozycje. Poszukam gdzieś Wszystko jest względne, nie orientujesz się w cenach może?

Mroczna połowa to pierwsza powieść Kinga jaką przeczytałam, mam do niej ogromny sentyment i oczywiście podziwiam za kunszt literacki. Jedna z lepszych jego powieści. Ceny książek Kinga są w granicach 29 najtańsze do 42. Radzę poszperać w antykwariatach, często znajduje w idealnym stanie i na moją kieszeń ;)
Teraz nie ma już oczu.
Węże, które kiedyś trzymała
Pożerają jej ręce.

Awatar użytkownika
Camenne
crazy plant lady
crazy plant lady

Stephen King

Post#24 » 22 lis 2013, o 19:59

Książki Kinga bardzo często występują też w wydaniach kieszonkowych, koszt 10-12 zł.
Czytaj, a będziesz czytany! Komentuj, a będziesz komentowany!

Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywizJak wstawić wcięcia akapitowe

Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

HorrescoReferens
użytkownik nieaktywny

Stephen King

Post#25 » 22 lis 2013, o 20:52

A prawda, raz natrafiłam na Stukostrachy w Żabce za 9,99
Teraz nie ma już oczu.
Pożerają jej ręce.

Majka

Stephen King

Post#26 » 22 lis 2013, o 22:30

Szukałam Wszystko jest względne, ale NIGDZIE nie ma (chociaż to pewnie moja nieporadność) ;). Szukam czegoś naprawdę bardzo taniego i w sumie HorrescoReferens umocniłaś mnie w przekonaniu, że Połowa jest naprawdę dobrą książką :D. Dziękuję, dziękuję :D.

HorrescoReferens
użytkownik nieaktywny

Stephen King

Post#27 » 23 lis 2013, o 18:48

W Empiku nie ma? Spróbuj w Matrasie albo na matras.pl- zamówienie można odebrać w księgarni.
Teraz nie ma już oczu.
Pożerają jej ręce.

HorrescoReferens
użytkownik nieaktywny

Stephen King

Post#28 » 23 lis 2013, o 19:35

Proszę, znalazłam, nawet jest zniżka ;) http://www.matras.pl/wszystko-jest-wzgl ... 53633.html

Proszę o nie wstawianie posta pod postem i w takich przypadkach edytować poprzedni. ~Kostucha
Teraz nie ma już oczu.
Pożerają jej ręce.

Majka

Stephen King

Post#29 » 24 lis 2013, o 16:05

Dziękuję, że poszukałaś :D. Ale... jest niedostępna :(.

Capitano L
użytkownik nieaktywny

Stephen King

Post#30 » 27 lis 2013, o 18:28

Jestem chyba jedyną osoba, której się "Joyland" naprawdę spodobał :) Nawet wśród moich znajomych lubiących Kinga rzeczona książka zbiera średnie opinie a mnie jakoś urzekł taki jej nostalgiczny klimat.
Jak się nie ma, co się lubi
To nie lubi się i tego, co się ma

Andrzej Poniedzielski

Wróć do „Strefa autorów”