Rozszumiały się jodły czerwone... [Arcypióra 2016]

Teksty wyróżnione w cyklicznych plebiscytach na prozę miesiąca oraz corocznych wyborach prozy roku.
Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Post#41 » 17 lut 2017, o 13:40

Kiedyś czytałam ten tekst i ze zdziwieniem stwierdzam, że nie zostawiłam komentarza. Pewnie dlatego, że po prostu mi się podobał, a poprzedni komentujący wymienili jakieś drobne błędy.
Teraz z przyjemnością do niego wróciłam. Jak najbardziej zasłużył na miano tekstu roku. Gratulacje, Mirku. :)
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Tagi:

mirek13

Post#42 » 17 lut 2017, o 16:19

Uff, po skokach ciśnienia i bólach porodowych, mogę się wreszcie zalogować na Artefaktach. Nie wiem co się działo i dlaczego tak było, bo się na kompach kompletnie nie znam.
Wyszło na to, że coś się stało w przeglądarce, bo zainstalowałem Chroma i poszło.
Oczywiście dziękuję głosującym za wybór mojego tekstu na "Arcypióro". Choć wspominałem, że uważam iż kilka moich tekstów ubiegłorocznych było lepszych, to z gustami czytelników się nie dyskutuje.
Tym z życzeniami dziękuję również.
Piszcie i nie przejmujcie się moimi zjadliwymi komentami. Tak już mam.
Ale oceniam sprawiedliwie w/g własnego gustu i wyczucia. Bo fachowiec ze mnie żaden.
Może powinienem bardziej zachęcać, głaskać i chwalić, ale każdy kto mnie zna, wie, że jestem choleryk. I piszę pod wpływem impulsu. Jak mnie coś ruszy źle to łupię po gałach.
Te typy już tak mają.
Hejka.

Awatar użytkownika
Tjereszkowa
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Post#43 » 19 lut 2017, o 15:25

Gratuluję, Mirosławie :)

Awatar użytkownika
dauxerre
scyzoryk
scyzoryk

Post#44 » 26 lip 2017, o 00:52

Wierzę w potęgę relacji między ludźmi. Podobało mi się, jak uchwyciłeś problematykę dwóch przyjaciół, których poróżniły poglądy, kobieta, fronty na wojnie. Podobało mi się, jak trzymałeś napięcie i jak zbudowałeś "klimat" w opowiadaniu.
Od takich osób, myślę, można się uczyć.
Zwłaszcza, gdy (niechybnie) Twój tekst jest pierwszym, który przeczytałam po mojej kilkuletniej przerwie od Artefaktów. Zachęciło po więcej, dziękuję za to :D

mirek13

Post#45 » 26 lip 2017, o 09:34

Dzięki, Dauxerre.

Wróć do „Wyróżniona proza”