Wilk

Teksty wyróżnione w cyklicznych plebiscytach na prozę miesiąca oraz corocznych wyborach prozy roku.
Awatar użytkownika
Marian
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Wilk

Post#11 » 23 cze 2017, o 11:56

szczepantrzeszcz pisze:Kilka dni temu siedziałem na polu namiotowym w Cisnej. Przyszedł jakiś facet, swego czasu (w latach osiemdziesiątych) buszujący, podobnie jak ja, po Bieszczadzie. Mieliśmy o czym gadać. W pewnym momencie stwierdził, że najbardziej brakuje mu gadek przy ognisku (Opowieści, opowieści, takie tanie, no bo własne. Uśmiechają się, a jeśli przesadziłeś coś - nie zasną.). Mi też brakuje, a Ty, swoją prozą, bardzo dobrze zapełniasz ten niedostatek.

Dziękuję za odwiedziny i komentarz.
Postaram się jeszcze coś w tym duchu tu wrzucić. Nie mogę dawać wszystkiego na raz, bo zanudzę. :smile:

Tagi:

szczepantrzeszcz
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Wilk

Post#12 » 23 cze 2017, o 23:05

Marian pisze:Nie mogę dawać wszystkiego na raz, bo zanudzę.
Kobiecie bym odpisał, że wolniej, to większa przyjemność, a Beskidzkiemu Wilkowi mówić nie trzeba. On wie. ;))

Awatar użytkownika
Marian
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Wilk

Post#13 » 28 cze 2017, o 08:51

szczepantrzeszcz pisze:Kilka dni temu siedziałem na polu namiotowym w Cisnej. Przyszedł jakiś facet, swego czasu (w latach osiemdziesiątych) buszujący, podobnie jak ja, po Bieszczadzie. Mieliśmy o czym gadać. W pewnym momencie stwierdził, że najbardziej brakuje mu gadek przy ognisku (Opowieści, opowieści, takie tanie, no bo własne. Uśmiechają się, a jeśli przesadziłeś coś - nie zasną.). Mi też brakuje, a Ty, swoją prozą, bardzo dobrze zapełniasz ten niedostatek.

Dzięki za dobre słowo słowo.
Następnym razem pozdrów ode mnie Bieszczady. :smile:

Wróć do „Wyróżnione”