Wilk

Wyróżnione teksty z 2017 roku.
Awatar użytkownika
Marian
runiczny rapier
runiczny rapier

Wilk

Post#11 » 1 year temu (23 cze 2017, o 11:56)

szczepantrzeszcz pisze:Kilka dni temu siedziałem na polu namiotowym w Cisnej. Przyszedł jakiś facet, swego czasu (w latach osiemdziesiątych) buszujący, podobnie jak ja, po Bieszczadzie. Mieliśmy o czym gadać. W pewnym momencie stwierdził, że najbardziej brakuje mu gadek przy ognisku (Opowieści, opowieści, takie tanie, no bo własne. Uśmiechają się, a jeśli przesadziłeś coś - nie zasną.). Mi też brakuje, a Ty, swoją prozą, bardzo dobrze zapełniasz ten niedostatek.

Dziękuję za odwiedziny i komentarz.
Postaram się jeszcze coś w tym duchu tu wrzucić. Nie mogę dawać wszystkiego na raz, bo zanudzę. :smile:

szczepantrzeszcz
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Wilk

Post#12 » 1 year temu (23 cze 2017, o 23:05)

Marian pisze:Nie mogę dawać wszystkiego na raz, bo zanudzę.
Kobiecie bym odpisał, że wolniej, to większa przyjemność, a Beskidzkiemu Wilkowi mówić nie trzeba. On wie. ;))

Awatar użytkownika
Marian
runiczny rapier
runiczny rapier

Wilk

Post#13 » 1 year temu (28 cze 2017, o 08:51)

szczepantrzeszcz pisze:Kilka dni temu siedziałem na polu namiotowym w Cisnej. Przyszedł jakiś facet, swego czasu (w latach osiemdziesiątych) buszujący, podobnie jak ja, po Bieszczadzie. Mieliśmy o czym gadać. W pewnym momencie stwierdził, że najbardziej brakuje mu gadek przy ognisku (Opowieści, opowieści, takie tanie, no bo własne. Uśmiechają się, a jeśli przesadziłeś coś - nie zasną.). Mi też brakuje, a Ty, swoją prozą, bardzo dobrze zapełniasz ten niedostatek.

Dzięki za dobre słowo słowo.
Następnym razem pozdrów ode mnie Bieszczady. :smile:

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Wilk

Post#14 » 7 miesiące temu (31 sty 2018, o 19:18)

Puenta bardzo mi się spodobała. Dziwię się, że wcześniej nie skomentowałem tego tekstu. Jak zwykle dla Ciebie, napisany w swoistym stylu gawędy. To się nie nudzi i przeczytanie takiej prozy jest świetnym odpoczynkiem.

Może by tak wszystko rzucić i pojechać w Bieszczady? Po drodze odwiedziłbym rodzinę pod Jasłem... no dobrze, lepiej w drodze powrotnej, bo przez ich trunki nie będzie się chciało jechać dalej.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Awatar użytkownika
Marian
runiczny rapier
runiczny rapier

Wilk

Post#15 » 7 miesiące temu (31 sty 2018, o 19:52)

DuralT pisze:Puenta bardzo mi się spodobała. Dziwię się, że wcześniej nie skomentowałem tego tekstu. Jak zwykle dla Ciebie, napisany w swoistym stylu gawędy. To się nie nudzi i przeczytanie takiej prozy jest świetnym odpoczynkiem.

Może by tak wszystko rzucić i pojechać w Bieszczady? Po drodze odwiedziłbym rodzinę pod Jasłem... no dobrze, lepiej w drodze powrotnej, bo przez ich trunki nie będzie się chciało jechać dalej.

Dzięki DuralT za odwiedziny.
Pogawędzić zawsze warto.
Od Jasła w Bieszczady to jeszcze kawał drogi, ale rodzinkę zawsze można odwiedzić.
Pozdrawiam.

Wróć do „2017”