Nocą [Arcypióra 2017]

Teksty wyróżnione w cyklicznych plebiscytach na poezję miesiąca oraz corocznych wyborach poezji roku.
mirek13

Nocą

Post#11 » 15 sie 2017, o 08:27

Droga Lusiu, czasami warto wsadzić nos w klawiaturę i pisać dobre wiersze, niż beznadziejne uwagi. Jeszcze Cię tu nie było, kiedy dwa lata temu stoczyłem identyczną walkę z tą samą osobą i o to samo. I pomogło! Ograniczył są płodność i strona gówna wyglądała normalnie.
Myśl, co mną kieruję, zamiast uczyć mnie kultury, bo ilość bardzo rzadko przechodzi w jakość, a mówienie odpowiednim językiem często jest jedyną metodą dotarcia do ogłowionych.
I ja to będę robił, aż do bana. Pomogło na wielu nawiedzonych grafomanów na tym forum (ostatnio jakieś Serceidusza) i albo pójdziecie drogą jakości, albo ilości.
Wasz wybór, a moja wolność pisania.
Zajmij się bardziej wierszami własnymi.

Awatar użytkownika
Liusah
Opiekun poezji i Zdobywca Artefaktu 2017

Nocą

Post#12 » 15 sie 2017, o 09:47

Mirku, Twój wybór. Moje wiersze mają się bardzo dobrze, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie ograniczam się do ekranu komputera. Uczyć Cię czegokolwiek czy wychowywać nie mam oczywiście zamiaru, Do tego zadania zostały wyznaczone inne osoby, którym teraz wystawiasz jasne świadectwo. Pewna jestem, że w swoim własnym przekonaniu uważasz swoje zachowanie za wyjątkowo oryginalne i odważne, które wymaga aż rozmyślań, by je zrozumieć. Ale Internet jest nafaszerowany panami, którzy w wirtualu kreują świat przeciwny realowi. Mogą się wtedy wykreować na autorytety. Z racji funkcji, jaką pełnią oczywiście dalej będę się zajmować innymi wierszami, a także poziomem wypowiedzi na forum. Za każde wylewanie pomyj, dostaniesz po uszach. Nie po to, by Cię czegoś uczyć, bo na to jest zdecydowanie za późno, ale po to, by produkowane przez Ciebie pomyje zahamować u źródła, czyli dokładnie tam, gdzie ich miejsce. Zresztą jako znawca życia i literatury doskonale zapewne o tym wiesz.
Są sytuacje, w których milczeć po prostu nie wolno.

Awatar użytkownika
Palmer
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Nocą

Post#13 » 4 lut 2018, o 11:50

Bardzo piękny wiersz. Dopiero go odkryłem, dzięki konkursowi. :)

Awatar użytkownika
Liusah

Nocą

Post#14 » 4 lut 2018, o 14:21

Palmer pisze:Bardzo piękny wiersz. Dopiero go odkryłem, dzięki konkursowi. :)

Dziękuję Palmer :)

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Nocą

Post#15 » 6 lut 2018, o 17:53

Piękny wiersz - wyważony, harmonijny, klimatyczny.
Chociaż nie jestem miłośniczką poezji, raczej kiepsko się z nią dogaduje i niezbyt ją rozumiem, to takie kawałki poezji bardzo lubię.
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Liusah

Nocą

Post#16 » 8 lut 2018, o 08:50

Dzięki Karen :) Cieszę się, że Ci się spodobał. Zwłaszcza, że, jak mówisz, nie jesteś miłośniczką poezji :P

Awatar użytkownika
Głodzia
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Nocą

Post#17 » 8 lut 2018, o 21:23

Taki prosty, a ładny :)
Niebo nad jej głową było tak nieprzeniknione, tak niewyobrażalnie głębokie i bezkresne, że poczuła się malutka i nic nieznacząca.

Awatar użytkownika
Liusah

Nocą

Post#18 » 11 lut 2018, o 12:19

Dziękuję Głodziu :)

Wróć do „Wyróżniona poezja”