"Dobro złem czyń"

Zakończone ogólnopolskie konkursy literackie.
Fenrir
redaktor prowadzący Fantazmatów

"Dobro złem czyń"

Post#1 » 23 lip 2015, o 08:19

Same antologie są coraz rzadszym zjawiskiem na rynku, postanowiliśmy jednak pójść na przekór rynkowym trendom i odpalić konkurs w szeroko pojętej konwencji fantastycznej. Wszystkie informacje, obostrzenia, regulaminy i porady można znaleźć tutaj:

http://geniuscreations.pl/dobro-zlem-czyn/

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

"Dobro złem czyń"

Post#2 » 24 lip 2015, o 17:58

Słyszałam o tym konkursie kilka dni temu, od razu zaczęłam ostrzyć zęby ;)) Dobrze, że termin długi, bo znając mojego lenia ciężko mi będzie odkurzyć pióro.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Monivrian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

"Dobro złem czyń"

Post#3 » 27 lip 2015, o 17:41

ja też się zastanawiam nad wzięciem udziału w tym konkursie, ale nie wiem, jak będzie z chęciami.

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

"Dobro złem czyń"

Post#4 » 21 sie 2015, o 08:52

Będziesz mógł później udzielić zainteresowanym informacji na temat opowiadań, które nie zostały wybrane do antologii? Tj. ile punktów opowiadanie dostało/które miejsce zajęło?

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

"Dobro złem czyń"

Post#5 » 21 sie 2015, o 18:15

Chyba też ruszę coś napisać, będą wykłady, będzie inspiracja. Temat mi się bardzo podoba, myślę, że fajnie będzie napisać coś w konwencji dark fantasy.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Fenrir

"Dobro złem czyń"

Post#6 » 22 sie 2015, o 12:16

Echolalia, chyba będę mógł, prawdopodobnie jak dostaniemy na tyle tekstów, które nam się spodobają a które nie wejdą do pierwszej dziesiątki, to jest opcja wypuszczenia drugiej antologii, ebookowej.

Awatar użytkownika
Monivrian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

"Dobro złem czyń"

Post#7 » 22 sie 2015, o 13:56

A nie lepiej rozbić tę antologię na dwa tomy i wypuścić tak papierowo wszystkie teksty, które przypadną wam do gustu?

Fenrir

"Dobro złem czyń"

Post#8 » 22 sie 2015, o 15:03

Nie, bo to nie byłoby wtedy fair w stosunku do pierwszej dziesiątki, która ma regulaminowo "zagwarantowane" zadebiutowanie na papierze. ;) Poza tym pomysł drugiej części antologii jest bardzo luźny i w ogóle nie wiadomo, czy dojdzie do skutku.

Daniel
lekki sztylet
lekki sztylet

"Dobro złem czyń"

Post#9 » 23 sie 2015, o 11:01

Fenrir pisze:Echolalia, chyba będę mógł, prawdopodobnie jak dostaniemy na tyle tekstów, które nam się spodobają a które nie wejdą do pierwszej dziesiątki, to jest opcja wypuszczenia drugiej antologii, ebookowej.

Zaciekawiłeś mnie. :P Na top dziesięć nie miałbym szans, ale druga antologia w formie e-booka, tutaj może bym wszedł jakimś tekstem. Chyba spróbuję co mi tam.
"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany"
Carlos Ruiz Zafón

Nie lubię językowego nazizmu. Życie jest po to, żeby uczyć się na błędach.

Fenrir

"Dobro złem czyń"

Post#10 » 23 sie 2015, o 13:17

Ale wiesz, że z podejściem "na XYZ nie mam szans" to daleko się nie zajedzie? ;)

Wróć do „Konkursy zakończone”