Z którym książkowym bohaterem byś się z chęcią zaprzyjaźnił/ła i dlaczego?

Zakończone ogólnopolskie konkursy literackie.
Deneve

Post#1 » 2 gru 2016, o 17:07

Hej, mam dla Was krótki konkurs na pierwsze urodziny portalu, na którym recenzuję. :) Z okazji, że Nie Tylko Gry obchodzi rok, do wygrania są aż 4 książki!

Zadanie konkursowe jest bardzo proste – należy w komentarzu pod postem konkursowym odpowiedzieć na pytanie: "Z którym książkowym bohaterem byś się z chęcią zaprzyjaźnił/ła i dlaczego?" . O tym, kto wygra, decydują nasi czytelnicy – wygrywa osoba, która zgarnie najwięcej głosów pod swoim zgłoszeniem. Do zwycięzcy powędrują następujące nagrody książkowe: "Zanim się pojawiłeś" Jojo Moyes, "Szczury Wrocławia" Roberta J. Szmidta wraz z autografem, "Przy mnie będziesz bezpieczna" Amy Hatvany oraz "Po bajkale" Jakuba Rybickiego. Konkurs trwa do 15 grudnia włącznie. W poście znajdziecie regulamin konkursu – prosimy się z nim zapoznać przed wysłaniem zgłoszenia.

http://nietylkogry.pl/post/pierwsze-uro ... -konkurs1/

MAM NADZIEJĘ, ŻE CAM MNIE NIE ZJE ZA TEN PODŁY SPAM

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#2 » 2 gru 2016, o 17:58

Den, ten dział temu służy, by ogłaszać w nim konkursy literackie ;))
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Wróć do „Konkursy zakończone”