XII Ogólnopolski Konkurs Jednego Wiersza im. Wiktora Gomulickiego o Laur Błękitnej Narwi

Zakończone ogólnopolskie konkursy literackie.
Tomasz

XII Ogólnopolski Konkurs Jednego Wiersza im. Wiktora Gomulickiego o Laur Błękitnej Narwi

Post#1 » 10 mar 2017, o 10:36

XII Ogólnopolski Konkurs Jednego Wiersza im. Wiktora Gomulickiego 

o Laur Błękitnej Narwi 

XII Ogólnopolski Konkurs Jednego Wiersza 2017 skierowany jest do wszystkich twórców nie zrzeszonych: bardzo młodych, młodych dorosłych i starszych. Do twórców, którzy nie chcą pisać jedynie do szuflady, do postrzegających życie i dających świadectwo obecnym czasom i własnym odczuciom. Celem konkursu o Laur Błękitnej Narwi jest zintegrowanie środowiska twórców nieprofesjonalnych, tych, którzy poezję postrzegają w kategoriach lirycznego "ja", pięknej metafory i klasycznych kanonów poetyckiej strofy. 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w XII Ogólnopolskim Konkursie Jednego Wiersza im. Wiktora Gomulickiego, prosimy o nadsyłanie drogą pocztową jednego wiersza w wybranej przez Autora kategorii: wiersz o Pułtusku lub wiersz o tematyce ogólnej, do 28 kwietnia 

2017 r. na adres Pułtuskiej Biblioteki Publicznej. Dopuszczalne jest nadsyłanie wierszy w dwóch kategoriach przez jednego twórcę. Niedopuszczalne jest nadsyłanie wierszy publikowanych i nagradzanych w innych konkursach. 

 

Pierwsza koperta powinna zawierać wiersz – w czterech egzemplarzach - opatrzony godłem słownym i kategorią konkursową (prosimy o dołączenie płyty CD z tekstem wiersza). 

 

W drugiej kopercie (opatrzonej tym samym godłem!) należy podać następujące dane: imię i nazwisko, wiek, adres zamieszkania, telefon kontaktowy, adres email oraz oświadczenie dotyczące praw autorskich i zgody na przetwarzanie danych osobowych – Załącznik nr 1, a w przypadku osób nieletnich Załącznik nr 2. 

 

Rozstrzygnięcie konkursu o Laur Błękitnej Narwi i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w czerwcu 2017 r. w Domu Polonii w Pułtusku. 

Szczegóły konkursu na stronie www biblioteki http://biblioteka.pultusk.pl/ 

 

 

Organizator:  

Pułtuska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela,  

06 – 100 Pułtusk, ul. Słowackiego 6,  

tel. (23) 692-21-51, 

e - mail: biblioteka@pultusk.pl  

 

Patronat Honorowy  

Burmistrz Miasta Pułtusk  

Starosta Pułtuski  

 

Patronat Artystyczny: 

Adriana Szymańska – poetka


Wróć do „Konkursy zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość