Witamy na Artefaktach! Każdy twórca poszukuje miejsca, w którym mógłby nie tylko opublikować swoje opowiadania i wiersze, ale przede wszystkim spotkać się z szerokim gronem czytelników i zyskać odzew - w tym celu powstały Artefakty.

Jako użytkownik Artefaktów zyskasz możliwość publikowania oraz komentowania. Zajmuje to mniej niż 30 sekund!

Zarejestruj się lub Zaloguj się
Zakładki - jak działa forumowa opcja dodawania zakładek. Zapisz tekst na liście i przeczytaj później!

Do połowy

Tutaj możesz opublikować swoje pierwsze próby prozatorskie. Pamiętaj, że nawet złoto ma swoją próbę, więc warto się sprawdzić.
Regulamin forum
Zaczynasz poznawać światy własnej twórczości? Masz ciekawe wizje? Malujesz otoczenie metaforami? A polonistka nie nauczyła cię właściwie nic, jeśli chodzi o właściwe przelanie myśli na papier? Znasz zasady języka polskiego, lecz nie zawsze je stosujesz poprawnie?
Ten dział jest dla ciebie!
Nie martw się, nawet Hemingway od czegoś zaczynał. Tutaj możesz opublikować swoje pierwsze próby literackie. Pamiętaj, że nawet złoto ma swoją próbę, więc warto się sprawdzić.
Awatar użytkownika
Gorgiasz
gladius tytanów
gladius tytanów
Posty: 1260
Zobacz teksty użytkownika:

Do połowy

Post#11 » 8 kwie 2017, o 10:57

Ad. wonderchild
Jeżeli ktoś poważnie podchodzi do swojej twórczości i pragnie się czegoś nauczyć, to zainteresowanie czytelników (wypowiedziało się pięcioro użytkowników – sporo) oraz krytyka, są najlepszym wsparciem i w żadnym wypadku nie mogą być postrzegane jako hamulec na drodze rozwoju umiejętności pisarskich.

Tagi:

wonderchild
użytkownik nieaktywny
Posty: 17
Zobacz teksty użytkownika:

Do połowy

Post#12 » 8 kwie 2017, o 11:07

Phi, będę pisał dalej, ale nie chcę tutaj. Samo zainteresowanie jest niczym przy próbach ubliżenia mi na swój sposób i robienie ze mnie pajaca. Niestety, byłem troszkę pod wpływem w nocy i nie mogłem znaleźć funkcji "usuń konto", więc uprzejmie proszę administrację o zrobienie tego. Z góry dziękuję ¯\_(ツ)_/¯

Wróć do „Scholarium prozatorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość