Wirtualni kochankowie

Długa proza: fragmenty powieści, długie opowiadania i inne teksty dużej objętości. Mile widziane wszelkie możliwe gatunki literackie i teksty, które nie mieszczą się w dziale Miniatury i drabble. Prosimy o odpowiednie tagowanie tekstów!
Regulamin forum
W tym dziale należy publikować opowiadania, powieści oraz inne długie formy prozatorskie. Utwory krótkie (drabble, miniatury, krótkie opowiadania) publikujemy w dziale "Miniatury i drabble". 

Przydatne definicje 

drabble – krótka forma literacka licząca dokładnie sto słów 

miniatura literacka (short story) – krótki utwór składający się z mniej niż 7 500 znaków 

opowiadanie – krótki utwór epicki o prostej akcji, niewielkich rozmiarach, najczęściej jednowątkowej fabule, pisany prozą 

powieść – długi utwór narracyjny opisujący rozbudowany ciąg zdarzeń 

Jeżeli twój tekst jest dłuższy niż objętość dopuszczalna przez skrypt, należy go podzielić na części. Każda część musi znaleźć się w osobnym temacie i nie przekraczać ww. objętości. 

Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. Dodatkowo, dla tekstów wieloczęściowych, w tytule należy podać numer części, na przykład "Tytuł - część 1". W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".  

Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu. Listę tagów oraz ich podział można znaleźć na podstronie. Dla publikacji wieloczęściowych funkcjonuje dodatkowy tag tekst wieloczęściowy, a dla fanfiction fandomowe (np. fanfiction-harry-potter).

Autor tematu
JoannaMay
scyzoryk
scyzoryk
Zobacz teksty użytkownika:

Wirtualni kochankowie

Post#1 » 4 paź 2020, o 01:48

SZTUKA JEDNOAKTOWA 

SCENY I, II, III, IV 

OSOBY 

Agnes - 38 lat, panna, od półtora roku samotna; bon vivant 

Paul - 43 lata, kawaler, od dwóch lat samotny; domator 

Rzecz się dzieje w przestrzeni wirtualnej - kilkudniowa wymiana maili oraz myśli pomiędzy wymienionymi wyżej osobami.  

Dzień pierwszy 

Paul 

Hej! Popiszemy na czacie? Chętnie się zbliżę do Ciebie...choć wciąż mam tylko ręcznik :) 

Agnes 

Już się loguję. 

Dzień drugi 

Paul 

Dzień dobry, 

wyspana Pani? :) 

Agnes 

Dzień dobry! 

Dziękuję, jestem wyspana. A Ty? Wyspany i gotowy do działania? A może lekko rozmarzony? ;-) 

Paul 

Ja tez jestem wyspany i całkiem gotowy do działania, a momentami lekko rozmarzony :) 

Agnes 

Dziś bardzo szybko mija mi czas. Do tego wspominam sobie naszą wczorajszą, niezwykle pobudzającą rozmowę i uśmiecham się pod nosem. Ująłeś mnie wczoraj - poza namiętnością - że jesteś prawdziwy, szczery i piszesz prawdę. Doceniam! Jakie myśli kłębią się dziś w Twojej głowie? 

Paul 

Tak, jestem szczery, tak juz mam :) ja dziś byłem trochę zapracowany, ale teraz juz jest lepiej i mam mniej pracy. A myśli kłębią się różnorodne...zwłaszcza jak przypominam sobie nasza wieczorną rozmowę :) 

Agnes 

Kończę pić kakao. Pogoda za oknem zachęciła mnie do spożycia "czegoś na gorąco". Teraz powinnam mieć więcej energii do kolejnych zadań.  

Wieści z telewizji nie za różowe, stosownie chyba do aury.  

Jak Ci szło w pracy? 

Paul 

No tak, pogoda faktycznie - bardzo ponura i już ciemno się robi... 

W pracy znośnie. Ja mam herbatę i sobie popijam :) 

Agnes 

A juŻ myślałam, że będę mieć spokój z pracą na dziś, aż zadzwonił telefon i ktoś jest w rozpaczliwej potrzebie, jak i sytuacji. Idę ratować człowieka :) 

Smacznej herbatki. A co masz do herbatki? 

Paul 

Nic nie miałem. Musze sobie kupić ciastka:) Całą noc będziesz ratować człowieka?:) 

Agnes 

Ratowanie skończone. Wezbrały emocje niczym bałwany na wodzie obserwowane na Judahu skale... Teraz pora na odpoczynek. Czy mam Cię jakoś ratować? ;)Czy jest coś, co Cię męczy?  

Nie masz żadnych ciasteczek? Jak to możliwe? ;) A upiec jakieś ciasteczko nie możesz?  

Paul 

Lepiej bym nic nie piekl, ale kupić zawsze coś bym mógł :) 

Odpoczywam już i myślę, kiedy wannę odwiedzić :) A Ty, co robisz? 

Agnes 

Lubisz ciasteczka? A propos tego, co robię - szykuję sobie torebkę i ubrania, bo jutro muszę wcześniej wstać. 

Paul 

Lubię ogólnie słodycze i wszystko co słodkie :) A to duża torebka z bogatym wyposażeniem?:) 

To dzisiaj nie będę Cię tak długo trzymał :) 

Mawiają, że prawdziwi mężczyźni lubią słodycze ;) 

Torebka duża, ale nie największa jaką posiadam. Wyposażenie będzie dość bogate ;) Chociaż w takiej chwili jak ta, gdy piszę o zawartości torebki, przychodzą mi na myśl słowa, które kiedyś usłyszałam od przedstawiciela Twojej płci - jak jest portfel i telefon, to znaczy, że ma się wszystko i można wyjść z domu :) 

A Ty, o której musisz jutro wstać? Czy to w ogóle nie ma znaczenia, o której wstaniesz? ;) 

Paul 

No ja bardzo lubię słodycze :) 

Jutro muszę wstać tak po 8, więc nie jest to bardzo wcześnie. A Ty, o której wstajesz? 

Agnes 

Jutro powinnam wstać po godz. 7, a że przez ostatnie dni wstawałam później, to organizm lekko przyzwyczaił się do luksusu :) 

Mam pytanie z dziedziny informatyki, z której pisałeś, że jesteś dobry. Chodzi o Worda. Mógłbyś mi w tym pomóc? :) 

Paul 

No tak, i zapewne późno się kładłaś... co robiłaś po nocy?:) 

Nie bardzo znam siĘ na Wordzie. Nie pomogę. 

Agnes 

Ostatnie noce spędzałam tak ciekawie, że aż mi się znowu zrobiło gorąco. 

Leżę już w łóżku. 

Paul 

Ja juz prawie leżę :) 

Tak? To zupełnie jak ja i też mi się gorąco zrobiło, jak sobie przypomniałem :) Dobrze, że wciąż mam tylko ręcznik :) 

Agnes 

Wychodzi na to, że znaleźliśmy wspólny język, jakkolwiek to brzmi ;) 

Płaszczyzny i pozycje też się pokryły. Mmm...tylko ręcznik... 

Paul 

Podobnie myślę - wspólny język i pokrycia w rożnych pozycjach brzmią bardzo intrygująco:) A co Ty masz? 

Agnes 

Co mam? Hmm... satynową, czarną, delikatną koszulkę z koronką wokół piersi. Długość - bardzo krótka. Sięga ciut poniżej linii pachwin. 

Paul 

Mmm ... dokładnie tak jak lubię, ale - jeśli dobrze domniemywam - pupa jest częściowo widoczna, nawet jeśli sie nie pochylasz :) 

Agnes 

Tak, pupa jest widoczna :) 

Paul 

Zaraz będę na czacie. Wejdź też, pogadamy. Mój nick - MężczyznaMarzeń. 

Agnes 

Ok, ja teraz weszłam. Nick taki jak wczoraj - Królowa Żonkili. 

Dzień trzeci 

Agnes 

Cześć Piotrze!  

Przesyłam coś słodkiego, mojej dzisiejszej produkcji, w sam raz do popołudniowej herbatki :) Ciasto sernik-puch! Jak samopoczucie? 

Paul 

Ooo, dziękuję. Wygląda niezmiernie apetycznie :) Od razu polepszyło mi się samopoczucie :) A jak Twoje? Już się z pracą uporałaś? 

Agnes 

Teraz skończyłam pracować. Czas na odpoczynek. 

Paul 

I jak wygląda Twój odpoczynek? 

Agnes 

Idę pod prysznic - tak wygląda start mojego wypoczynku :) A Ty, co robisz gwoli restartu po całym tygodniu? 

Paul 

Ja jeszcze muszę ogarnąć kuchnię, ale też już myślę o kąpieli :) 

A po prysznicu jakieś plany? :) 

Agnes 

Co Ty wyrabiałeś w kuchni? Gotowałeś coś? Wiem, że nie pieczesz ciast :) Kuchnia błyszczy?  

Wsadziłam pranie do pralki. Potem trzeba będzie je powiesić zanim się położę. A teraz usiadłam z czasopismem. 

Paul 

Raczej odgrzewałem coś i musiałem trochę pozmywać :) 

Czasopismo? Co czytasz? 

Agnes 

Przeglądam miesięcznik dla pań.  

A już myślałam, że w kuchni jesteś istnym Amaro ;) 

Paul 

Świetnie. Będziesz na bieżąco ;) 

Zaraz wracam. Jeszcze się ogolę :) 

Agnes 

Już ogolony i gładki? :) 

Paul 

Oczywiście. Pachnący ...cały :) 

Agnes 

Kuchnia błyszczy, Ty lśnisz - marzenie kobiety! :) 

Paul 

A Ty z pewnością w koszulce z dużym dekoltem i pysznym ... ciastem:) Tylko brać się do smakowania :) 

Agnes 

Ciasto włożyłam do lodówki, ale gdybyś chciał się poczęstować, to oczywiście wyjmiemy je i możesz kroić, ile chcesz. Co do smakowania mnie, hmm ... przeciwnie do sernika, jestem cieplutka, ale równie słodka :) 

Paul 

Mmm ... a jak długą masz koszulkę? Trudno by było pupę dojrzeć?:) 

Agnes 

Dziś koszulka z koronkowymi szelkami, kolor - pudrowy róż. Oczywiście ma dekolt :) A Ty, w ręczniku? 

Paul 

Ja dziś w spodenkach. Widać Twoją pupę? 

Agnes 

Powiedzmy, że upadło mi coś na podłogę. Schylam się, a Ty masz widoki na to, co odkryła haleczka. Dalszy scenariusz zależny jest od tego, jak długo mam poszukiwać zgubionego przedmiotu;) 

Paul 

No wiesz, czasem upadnie coś i potoczy się np. pod kanapę. Wtedy zwykłe schylenie nie rozwiązuje problemu :) 

Agnes 

Co byś wówczas doradził? 

Paul 

Najlepiej uklęknąć, schylić głowę i próbować dotrzeć do szukanego przedmiotu. Ja oczywiście też mogę pomóc, ale chyba w takim wypadku koszulka by wiele odsłoniła? 

Agnes 

Myślę, że Twoja pomoc byłaby nieoceniona ;) A ile dostarczyłaby radości! 

Paul 

Mogłabyś spokojnie szukać, a ja bym spokojnie ...Ci pomagał :) 

Agnes 

Zaangażowałbyś w tę pomoc wszystkie swoje członki? Byłbyś zorientowany na obopólny sukces, którym skończyłoby się poszukiwanie w pobliżu kanapy? 

Paul 

Na pewno wszystkie członki zostałyby użyte i z pewnością byś to poczuła. Mam nadzieję, że razem byśmy odnieśli sukces - obok, na czy w pobliżu kanapy:) 

Agnes 

Obiecujesz?:) 

Czy dziś Twój apetyt na miłość jest równie wielki jak wczoraj? 

Paul 

Tak, pomimo że w spodenkach :) A jak Twój apetyt?:) 

Agnes 

Jest, ale jestem też dziś senna. Poszukiwania - jakże intensywne - pozbawiły mnie resztek sił ;) 

Paul, oczka mi się kleją... 

Paul 

No dobrze, pamiętam, że wcześnie rano dziś wstałaś. To dobranoc. 

A jak jutro coś upuścisz, zaraz mi daj znać ...przed podniesieniem :) 

Agnes 

Jak Tobie się coś podniesie, też daj mi znać. Buziaki na dobranoc.  

Dzień czwarty 

Paul 

Dzień dobry, 

prawie południe. Nie wierzę, że ani razu się jeszcze nie schyliłaś :) 

Agnes 

Dzień dobry! 

Schyliłam się, owszem, co najmniej kilkanaście razy, bo sprzątanie domu to czasem istna gimnastyka oparta na ruchu naturalnym :) A u Ciebie już czyściutko w domu? Poschylałeś się trochę? 

Paul 

Tak, u mnie w miarę porządek i czysto. Faktycznie, ja też się schylałem :) 

Agnes 

Jak to w miarę czysto? Czy Twoje mieszkanie zdałoby test białej rękawiczki? Skoro już posprzątałeś, to teraz kolej na ...? 

Paul 

Może zdałoby test białej rękawiczki z jednym palcem :) 

Teraz mały relaks. A Ty, co teraz robisz? Ubrana już? 

Agnes 

Tak, sprawdzanie palcem tu i ówdzie jest kluczowe. Szybko to sprawdzanie palcem można zamienić na badanie czymś większym i dłuższym. Mmm... 

Czy jestem ubrana? Zaskoczę Cię, że jestem ubrana, ale nie jakoś tak szczelnie ... łatwo sięgnąć wzrokiem tu i położyć rękę tam ... 

Paul 

Ależ nie jestem zaskoczony :) Nie oczekiwałem, że nago chodzisz :) Mogłabyś przypadkowo w koszulce jeszcze być :) Co masz na sobie? 

Agnes 

Koszulki w praniu. Teraz mam na sobie czerwoną, krótką sukienkę z suwakiem z przodu. Sukienka ma dekolt, który można pogłębić suwakiem. Zresztą, suwak daje i dalsze możliwości A Ty, w czym paradujesz od rana? 

Paul 

No tak, wszelkie suwaki są bardzo praktyczne - można je szybko rozsunąć. Czy sukienka ma suwak z przodu od samej góry do samego dołu? 

Ja mam zwykłe spodnie i koszule kraciastą z długimi rękawami; zapięty nawet jestem :) 

Agnes 

Tak, suwak jest z przodu, ma złoty kolor i szybko się rozsuwa. Sięga do miejsca poniżej pępka. Widzę, a raczej czytam, że Koledze jest zimno :) Może pora na ciepłą zupkę? A potem na ciepłe drugie danie, by następnie przejść do deseru. I tu proponuję ... przytulenie ciepłymi piersiami. 

Paul 

Tak, myślę, że to dobry pomysł, by teraz zjeść coś ciepłego. To mnie rozgrzeje, a deser... mmm ... to nie wiem czy nie będę musiał czegoś zrzucić :) 

A Pani gorąco?:) W samej sukience?:) 

Agnes 

Smacznego obiadku!  

Deserek wymaga zrzucenia kraciastej koszuli. Czy wolisz zachować koszulę i nie skorzystać z deseru? 

Jestem w samej sukience. A co miałabym jeszcze na siebie zakładać?  

Ciepło mam w domu, więc nie ma potrzeby, by się grubo ubierać :) Zresztą, jest mi w niektórych miejscach zdecydowanie cieplej niż w innych ... musiałbyś sprawdzić, np. palcem, jak tam jest cieplutko ;) 

Paul 

Hmm ... no ale mogłabyś mieć coś pod sukienką :) Tak bywa:) 

Na deser mam wielką ochotę i oczywiście smakowałbym go bez koszuli, ale i Ty byś chyba nie potrzebowała sukienki?:) 

Agnes 

Pod sukienką jest stanik i majteczki :) Zgadza się, nie potrzebowałabym sukienki i całej reszty, by zaserwować deser. 

Paul 

Ja już nabrałem ochoty na deser i nawet rozpiąłem koszulę:) A jaki masz stanik i majteczki? 

Agnes 

Bieliznę mam czerwoną. Stanik jest koronkowy, miękki, prześwitujący. Sterczą z niego sutki. Majteczki mają koronkowe wstawki, są mocno wykrojone z tyłu i na biodrach. Myślę, że byłbyś zadowolony ...  

On chyba też zareagowałby entuzjastycznie ... 

Paul 

Ooo, lubię taki stanik i takie majteczki. Już nawet czuję, że on reaguje bardzo pozytywnie ... 

Może na czat wejdziemy, bym szybciej mógł opisać moje reakcje? :) 

Agnes 

Hmm, teraz ucieram jajka z cukrem. Za trochę ponad godzinę będzie keks. 

Paul 

Daj znać, jak skończysz. 

Agnes 

Na czym stanęła rozmowa? Pamiętam, że wspominałeś o rozpięciu koszuli. Było chyba też coś na temat moich sterczących sutków i budzącego się ze snu członka. I jak on ma się teraz? Czy jest gotowy, by wejść między moje dwie piersi, ocierać się o nie, by potem ... 

Paul 

Na razie stanęła jedynie rozmowa:) Jeszcze nie jest gotowy, ale jak pojawią się obie piersi ze sterczącymi sutkami to myślę, że szybko powstanie. Chyba, ze trzeba sutki possać najpierw? 

Agnes 

Pewnie, że trzeba oba sutki, namiętnie i z zaangażowaniem possać. Trzeba też pomasować piersi. A i potem będzie jeszcze inna potrzeba. Myszka będzie zazdrosna :) Tymczasem dobieram się ręką do Twojego penisa, przesuwam po nim palcami, zataczam kółka na jego czubku ... 

Paul 

Mmm, szybko reaguje. A ja dotykam językiem sutków, biorę do buzi i ssę, raz jeden, raz drugi. Będę ssał tak długo aż będą bardzo naprężone ... 

A coś z ubrania jeszcze zostało?  

Agnes 

Rozsunięty suwak odsłania dwie nagie, okrągłe piersi które przytuliły się do siebie wzajemnie. 

Paul 

To ze smakiem i zachłannością ssę obie piersi ... a mój juz całkiem twardy ... 

Agnes 

Gotowy, by wejść i przedzierać się głębiej i głębiej?  

Paul 

A to zależy, czy ona jest bardzo mokra, bo on już bardzo twardy sterczy ... 

Agnes 

Rozchylam nogi. Zapraszam Twoje usta, język i palce ... 

Paul 

Mmm, ale rozłóż bardzo szeroko uda. Chcę, by cala była dostępna ... .pupa też. A ja zbliżam usta i język ... 

Agnes 

Zanurz się we mnie ... 

Liż, ssij, głaszcz, całuj, wkładaj język do dziurki, potem palce. Krąż palcami wewnątrz, rozpal mnie tak, bym aż cała drżała i piszczała z rozkoszy, czekając aż we mnie wejdziesz i porządnie ... wymasujesz ;) 

Paul 

Najpierw oblizuję językiem na zewnątrz, dokładnie zlizuję całą wilgoć ... lekko zaczepiając koniuszkiem języka o pupę. Wsuwam paluszek głęboko i ruszam nim powoli, ale rytmicznie. Czekam aż już nie będziesz mogła wytrzymać bez mojego twardego kutaska głęboko w środku. 

Agnes 

Cudownie. Czekam na niego, chcę poczuć go w sobie. Niech wchodzi i pieści moją myszkę od środka. Daj mi na nim usiąść ... Weź w dłonie i do buzi moje piersi. 

Paul 

Ooo, taaak .... tak teraz sterczy i czeka, abyś usiadła na nim i go mocno ujeżdżała, a ja będę pieścił i lizał Twoje piersi ... 

Po godzinie przerwy... 

Agnes 

Musiałam zejść na ziemię. Rzeczywistość domaga się ode mnie innej uwagi. 

Paul 

Rozumiem, tak czasem bywa. Zajęta będziesz dziś do końca dnia? 

Agnes 

Nie, nie będę zajęta do końca dnia. Jednak to zejście na ziemię i zmiana perspektywy muszą w miarę szybko zastąpić to, co wirtualne. Poprzez nasze rozmowy uświadomiłam sobie, że pora rozejrzeć się za kimś, z kim poskładam w jedną całość unoszenie się nad ziemią z tym, co bardzo realne i dotykalne. 

Paul 

OK. 

Koniec. 

Ciąg dalszy nie nastąpi.

Tagi:

Wróć do „Opowiadania i fragmenty powieści”