Niepokorność

Długa proza: fragmenty powieści, długie opowiadania i inne teksty dużej objętości. Mile widziane wszelkie możliwe gatunki literackie i teksty, które nie mieszczą się w dziale Miniatury i drabble. Prosimy o odpowiednie tagowanie tekstów!
Regulamin forum
W tym dziale należy publikować opowiadania, powieści oraz inne długie formy prozatorskie. Utwory krótkie (drabble, miniatury, krótkie opowiadania) publikujemy w dziale "Miniatury i drabble". 

Przydatne definicje 

drabble – krótka forma literacka licząca dokładnie sto słów 

miniatura literacka (short story) – krótki utwór składający się z mniej niż 7 500 znaków 

opowiadanie – krótki utwór epicki o prostej akcji, niewielkich rozmiarach, najczęściej jednowątkowej fabule, pisany prozą 

powieść – długi utwór narracyjny opisujący rozbudowany ciąg zdarzeń 

Jeżeli twój tekst jest dłuższy niż objętość dopuszczalna przez skrypt, należy go podzielić na części. Każda część musi znaleźć się w osobnym temacie i nie przekraczać ww. objętości. 

Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. Dodatkowo, dla tekstów wieloczęściowych, w tytule należy podać numer części, na przykład "Tytuł - część 1". W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".  

Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu. Listę tagów oraz ich podział można znaleźć na podstronie. Dla publikacji wieloczęściowych funkcjonuje dodatkowy tag tekst wieloczęściowy, a dla fanfiction fandomowe (np. fanfiction-harry-potter).

noxadus
scyzoryk
scyzoryk
Zobacz teksty użytkownika:

Niepokorność

Post#41 » 23 lut 2016, o 00:54

Wiedziałem, że to wilki, ale nie zdążyłem napisać, damn me! 

Mi się tekst osobiście podobał, jako treść, dla mnie ona jest najważniejsza. I jakbyś miał pisać coś w ten deseń chętnie bym poczytał, szczególnie kiedy dodasz do tego taką zagadkę/pytanie jak tutaj, o rasę.

Dziękuję za czytanie! 

~Noxadus 

http://www.facebook.com/Noxadus 

The light needs to get to you, the darkness... it's just there..

Tagi:

Awatar użytkownika
Vampircia
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Niepokorność

Post#42 » 13 mar 2016, o 20:25

To co, będzie coś o ratelach? Bo się napaliłam.
Obrazek

Awatar użytkownika
DuralT
Misiowy amator piwa
Misiowy amator piwa

Niepokorność

Post#43 » 13 mar 2016, o 20:52

Zobaczymy ;) Ten pomysł jest tak fajny, że chyba go wykorzystam.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo? 

— Navigare necesse est, vivere non est necesse.  

Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Ross_Rabiaka
gladius tytanów
gladius tytanów

Niepokorność

Post#44 » 13 mar 2016, o 21:16

"Nie pójdziemy na waszą smycz i nie będziemy prosić o łaskę" - to zdanie chyba załatwia sprawę. Chyba nikt nie wziął je w sensie dosłownym. Wilki. Jest ich coraz mniej. Chcą wyciąć Puszczę Białowieską, gdzie jest ich dość sporo. Niedługo będzie można je tylko podziwiać w ZOO, jak inne wymierające zwierzęta.
Matt C.

Mizantropia
Użytkownik nieaktywny

Niepokorność

Post#45 » 24 mar 2016, o 17:33

Przychylam się do wypowiedzi poprzedniczki. W jakiejkolwiek literaturze fantastycznej gdzie występują inne rasy człowiek jest szkalowany i piętnowany jako ten zły.

Awatar użytkownika
Cam
Random Cruelty Generator
Random Cruelty Generator

Niepokorność

Post#46 » 18 maja 2016, o 18:23

Chodzi o bobry! 

A tak na poważnie - na samym początku pomyślałam o entach, ale jednak wydźwięk tekstu, choć pompatyczny, jest zbyt "gniewny" i dumny w mojej ocenie jak na monolog entów. Pomyślałam o wilkach, ale nie dałabym sobie ręki uciąć za to i nawet trochę zdziwiłam się, że trafiłam. Dlaczego dział Fantastyka? To mi trochę nie pasuje.  

Trochę "któroza", trochę dużo powtórzeń "ziemia" i trochę innych słów.

Wróć do „Opowiadania i fragmenty powieści”