Złodziej wspomnień - rozdział I

Długa proza (powyżej 10 stron) publikowana w częściach: fragmenty powieści, długie opowiadania i tasiemce innej maści.
Regulamin forum
Przypomnienie:
Maksymalna objętość tekstu, jaką można umieścić w jednym temacie, to 10 stron znormalizowanego maszynopisu. Teksty przekraczające tę objętość (fragmenty powieści, długie opowiadania), należy publikować w częściach w dziale "Teksty wieloczęściowe". Każda część musi znaleźć się w osobnym temacie.
Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. Dodatkowo, dla tekstów wieloczęściowych, w tytule należy podać numer części, na przykład "Tytuł - część 1". W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".
Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu. Listę tagów oraz ich podział można znaleźć na podstronie.
Dla publikacji wieloczęściowych funkcjonuje dodatkowy tag tekst wieloczęściowy, a dla fanfiction fandomowe (np. fanfiction-harry-potter).
Dla tekstów wieloczęściowych, w treści każdej części należy dodać odnośniki do opublikowanych części: pierwszej, poprzedniej i następnej (jeżeli jest dodana). Służy to ułatwieniu czytelnikom dotarcia do reszty tekstu.
Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Post#11 » 5 miesiące temu (8 kwie 2018, o 11:54)

A komentuj śmiało! Na pewno Wasze opinie wezmę pod uwagę <3
Ja się tylko zastanawiam, że mimo, że chcę zracjonalizować wątek paranormalny w Alicji, to czy zabierać jej tą jej chorobę i widzenie ''zmarłych'', ale wstępnie myślę (jestem przy 3 rozdziale), że chyba nie, bo to dużo dawało do fabuły i do obrazu samej postaci... Tak mi się wydaje. Przydałaby mi się jakaś burza na temat tego, co wyrzucić z Alicji, a co zostawić, bo wyrzucenie za dużej ilości rzeczy zniszczy klimat (tego się obawiam). :kuku:
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Tagi:

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Post#12 » 5 miesiące temu (8 kwie 2018, o 11:57)

Paranormalne zjawiska zostaw!
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Awatar użytkownika
Karen

Post#13 » 5 miesiące temu (8 kwie 2018, o 16:08)

O Ty, niedobry. Teraz mi dałeś do myślenia. W sumie, może i masz rację, zjawiska paranormalne pasują do psychiatryka, poza tym one chyba dadzą więcej niewiadomych do samego końca - bo co jest prawdą, a co złudzeniem chorego umysłu, niełatwo ocenić. ;)
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Wróć do „Proza: teksty wieloczęściowe”