"Łzy życia"-ciąg dalszy- rozdział 49

Długa proza: fragmenty powieści, długie opowiadania i inne teksty dużej objętości.
Regulamin forum
W tym dziale należy publikować opowiadania, powieści oraz inne długie formy prozatorskie. Utwory krótkie (drabble, miniatury, krótkie opowiadania) publikujemy w dziale "Miniatury i drabble".

Przydatne definicje
drabble – krótka forma literacka licząca dokładnie sto słów

miniatura literacka (short story) – krótki utwór składający się z mniej niż 7 500 słów

opowiadanie – krótki utwór epicki o prostej akcji, niewielkich rozmiarach, najczęściej jednowątkowej fabule, pisany prozą

powieść – długi utwór narracyjny opisujący rozbudowany ciąg zdarzeń

Jeżeli twój tekst jest dłuższy niż 25000 tysięcy znaków ze spacjami, należy go podzielić na części. Każda część musi znaleźć się w osobnym temacie i nie przekraczać ww. objętości.
Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. Dodatkowo, dla tekstów wieloczęściowych, w tytule należy podać numer części, na przykład "Tytuł - część 1". W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".
Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu. Listę tagów oraz ich podział można znaleźć na podstronie. Dla publikacji wieloczęściowych funkcjonuje dodatkowy tag tekst wieloczęściowy, a dla fanfiction fandomowe (np. fanfiction-harry-potter).
Krzytawy
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze
Posty: 158

"Łzy życia"-ciąg dalszy- rozdział 49

Post#11 » 6 lis 2018, o 15:19

Camenne! Wklejam rozdział 52 pod "Proza: opowiadania i fragmenty powieści" podobnie jak i rozdział 49. Jednak nie przyjmujecie- nic z tego nie rozumiem!

Tagi:

Awatar użytkownika
Camenne
crazy plant lady
crazy plant lady
Posty: 5116

Re: "Łzy życia"-ciąg dalszy- rozdział 49

Post#12 » 6 lis 2018, o 15:40

Kilkukrotnie pisałam ci o regulaminie i naprawdę nie bez powodu. Nie z braku życzliwości, tylko dlatego, że znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie, które zresztą już kilkukrotnie podawałam ci wprost. Przeczytałabyś raz, dodawałbyś bez problemu.
Pisałam o tym kilka razy i dlatego mam wrażenie, że zbywasz każdy post, i, choć naprawdę chciałabym pomóc, nie jestem w stanie nic zrobić dla osoby, której nie pomaga nawet pokazanie palcem.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.


Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Wróć do „Opowiadania i fragmenty powieści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość