Kolejka na tamten świat (cz. I)

Długa proza: fragmenty powieści, długie opowiadania i inne teksty dużej objętości. Mile widziane wszelkie możliwe gatunki literackie i teksty, które nie mieszczą się w dziale Miniatury i drabble. Prosimy o odpowiednie tagowanie tekstów!
Regulamin forum
W tym dziale należy publikować opowiadania, powieści oraz inne długie formy prozatorskie. Utwory krótkie (drabble, miniatury, krótkie opowiadania) publikujemy w dziale "Miniatury i drabble". 

Przydatne definicje 

drabble – krótka forma literacka licząca dokładnie sto słów 

miniatura literacka (short story) – krótki utwór składający się z mniej niż 7 500 znaków 

opowiadanie – krótki utwór epicki o prostej akcji, niewielkich rozmiarach, najczęściej jednowątkowej fabule, pisany prozą 

powieść – długi utwór narracyjny opisujący rozbudowany ciąg zdarzeń 

Jeżeli twój tekst jest dłuższy niż objętość dopuszczalna przez skrypt, należy go podzielić na części. Każda część musi znaleźć się w osobnym temacie i nie przekraczać ww. objętości. 

Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. Dodatkowo, dla tekstów wieloczęściowych, w tytule należy podać numer części, na przykład "Tytuł - część 1". W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".  

Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu. Listę tagów oraz ich podział można znaleźć na podstronie. Dla publikacji wieloczęściowych funkcjonuje dodatkowy tag tekst wieloczęściowy, a dla fanfiction fandomowe (np. fanfiction-harry-potter).

szczepantrzeszcz
Szczepan I Złotousty
Szczepan I Złotousty
Zobacz teksty użytkownika:

Post#16 » 13 maja 2020, o 20:32

Memoria pisze:Ach, tyle pomysłów w głowie, ale jak je ogarnąć!
Pisząc.

Tagi:

Awatar użytkownika

Autor tematu
Memoria
sztylet
sztylet

Post#17 » 18 maja 2020, o 00:15

Szczepanie, jak zwykle krótko i w punkt :)  

Odpisałam dopiero, kiedy mogłam pokazać, że zgodnie z twoim komentarzem dalej piszę i ciągle staram się nad tą moją pisaniną pracować. Zapraszam do dalszego czytania i krytyki: 

Część następna

Voice is part of your body, it needs your presence. Writing, on the other hand, only needs a reader. I doesn't need you. - Elena Ferrante

Awatar użytkownika

Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Post#18 » 12 wrz 2020, o 15:50

Twój ''pamiętniczek'' pisarski zachęcił mnie, żeby odszukać jakiś Twój tekst na forum. Nie zawiodłam się. Czyta się dobrze, styl masz płynny, lekki, nawet gdy piszesz o niełatwych tematach. Trudno cokolwiek więcej powiedzieć o samej treści, bo to zaledwie urywek, ale zaciekawiło mnie skąd ten stan mentalny głównej bohaterki - depresja, trauma z przeszłości, jakaś tajemnica? Chce się więcej...
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Memoria
sztylet
sztylet

Post#19 » 8 lis 2020, o 19:12

Karen, dopiero teraz odczytałam Twój komentarz i przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi! Bardzo Ci dziękuje za wizytę i miłe słowa :) :)
Voice is part of your body, it needs your presence. Writing, on the other hand, only needs a reader. I doesn't need you. - Elena Ferrante

Wróć do „Opowiadania i fragmenty powieści”