Zakładki - jak działa forumowa opcja dodawania zakładek. Zapisz tekst na liście i przeczytaj później!

Event Noc Świętojańska - zachęcamy do czytania prac uczestników!
Odsłona poetycka i prozatorska.

słoiczek z ziołami

Teksty wyróżnione w cyklicznych plebiscytach na poezję miesiąca oraz corocznych wyborach poezji roku.
Awatar użytkownika
Camenne
crazy plant lady
crazy plant lady
Zobacz teksty użytkownika:

Re: słoiczek z ziołami

Post#11 » 8 paź 2018, o 09:09

Genialny wiersz. Zrobił na mnie ogromne wrażenie, gdy go pierwszy raz czytałam, a teraz, po jakimś czasie, równie spore.
Czytaj, a będziesz czytany! Komentuj, a będziesz komentowany!

Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywizJak wstawić wcięcia akapitowe

Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Awatar użytkownika
domestica
lekki sztylet
lekki sztylet

słoiczek z ziołami

Post#12 » 13 lut 2019, o 15:51

Dziękuję pięknie za wszystkie słowa zostawione pod tym wierszem.
Bardzo mi miło.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Alchemik
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

słoiczek z ziołami

Post#13 » 31 mar 2019, o 22:39

Przepraszam, że dopiero teraz zajrzałem do Twojej zielarni. Choć to nieprawda, bo zaglądałem wcześniej.
Zostałaś uhonorowana. I słusznie, bo wiersz jest z tych, które powinno się drukować dla wszystkich.
Ja czytam i detektuję prawdziwą poezję. To normalne, bowiem mam taki zmysł, który i Ty też powinnaś posiadać.
Wszyscy prawdziwi poeci go mają.
Czy Ty też posiadasz to uczucie, że kiedy natkniesz się na prawdziwy wiersz, to jakbyś była bardziej spełniona? Bo ja tak to czuję. Czułem to również przy Twoim słoiczku, wiedźmo.
Określenie wiedźma z mojej strony to superlatywa. Kobieta wiedząca, kobieta mądra.
Poezja jest szczególnym zapisem rzeczywistości. To zapis wielu warstw znaczeniowych. Zapis sięgający poza rzeczywistość znaną.
Najpiękniejszy zapis to taki, który pozornie nic nie wnosi poza opisem pejzażu, portretu, czy czegokolwiek, co odsłania się dopiero przez natchnienie, które autor wnosi czytelnikowi poprzez wiersz.
Anyżkowy smak już na zawsze będzie mi się kojarzył z czubkami piersi. Jako Twórczyni uzyskałaś i stworzyłaś swojego rodzaju uporządkowanie we wzorach neuronowych mojego mózgu.
Sorry za ględzenie.
Dziękuję za wiersz.
Odkruszam się delikatnie z cienia pajęczyny.

Też poeta

Wróć do „Wyróżnione”