Zachęcamy do czytania naszych poradników!

Autorski Projekt

Nie wiesz, jak sprawić, by zdanie brzmiało lepiej, masz problem z pisownią, zapisem dialogów, ortografią, zasadami interpunkcji, nie jesteś pewien, gdzie postawić przecinki, a gdzie nie? Pogotowie literackie w sprawach prostych i tych bardziej złożonych. Zadaj swoje pytanie!
Rezuko

Autorski Projekt

Post#1 » 29 gru 2015, o 09:18

Witam, na wstępie chciałem się ze wszystkimi przywitać, jako nowy członek społeczności tego forum. Z góry również przepraszam jeśli piszę w złym dziale, jednak potrzebuje od was kilku porad oraz cennych uwag. Mianowicie zajmuje się "projektem literackim" w moim własnym mniemaniu, tzn. piszę coś na kształt powieści kryminalno-sensacyjnej w odcinkach. Założyłem stronę na Facebook'u jak i blog na którym wrzucam kolejne części wymyślanej historii. Byłbym wdzięczny gdyby bardziej doświadczone osoby ode mnie zechciały się wypowiedzieć na temat moich wypocin i być może wskazać mi właściwy kierunek. 

Poniżej zamieszczam strony, zarówno na bloga, gdzie znajdują się już istniejące opowiadania jak i na stronę fb na której zamieszczam newsy dotyczące nowych wpisów. 

>> NIE WOLNO PROMOWAĆ SWOICH STRON POPRZEZ UMIESZCZANIE LINKA! To nie miejsce na darmowe pozycjonowanie. Forum literackie jest od tego, żeby właśnie "bardziej doświadczone osoby ode mnie zechciały się wypowiedzieć na temat moich wypocin i być może wskazać mi właściwy kierunek", ale na łamach forum właśnie. Jak się ktoś zainteresuje, to linka dajesz priv'em. Wszyscy tu zajmujemy się autorskimi projektami, w takiej czy innej formie. I wypadałoby przeczytać regulamin, jak wchodzisz w nieznane miejsce i społeczność ;) Z pozdrowieniami, Z. << 

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za wszelką pomoc! :))

Rezuko

Autorski Projekt

Post#2 » 29 gru 2015, o 17:27

W takim razie kajam się i proszę o wybaczenie. I muszę inaczej sformułować pytanie. Czy ktoś, może zechciałby się wypowiedzieć i pomóc mi w dalszym pisaniu? :) Proszę o wiadomości na prv wtedy podeśle link. :) 

Pozdrawiam

Wróć do „Pogotowie literackie”