Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Mała styczniowa drabblemania

Konkursy, pojedynki i plebiscyty organizowane przez i dla użytkowników forum.
Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Post#1 » 22 sty 2018, o 18:55

Pamiętacie grudniową drabblemanię? W tym miesiącu troszkę nam się przysnęło i z "małym" opóźnieniem postanowiliśmy urządzić styczniową edycję. Po co tak na koniec miesiąca? A czemu by nie? Minęły święta, teraz sezon feriowy, do tego zimowe lenistwo... Czas się rozruszać! Zamysł jest taki, że jeśli zabawa się przyjmie, to moglibyśmy co miesiąc urządzać taką akcję i dodać osobny konkurs na najlepsze drabble miesiąca. :)
Zasady są analogiczne do edycji grudniowej. Ponownie celem naszej zabawy jest pisanie codziennie - formą, którą wybieramy, jest drabble (tekst do 100 słów) lub wiersz (objętość dowolna). Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy po prostu opublikować utwór w odpowiednim dziale (TAG: akcja-drabblemania). Oczywiście udział w wydarzeniu jest dobrowolny i nie zobowiązuje do pisania ponad możliwości, można opublikować dowolną ilość tekstów zgodnie z możliwościami, ale wyzwanie poleca na tym, by pisać codziennie, więc tym bardziej zachęcamy do konsekwencji i dążenia do napisania jednego drabbla dziennie.

Regulamin:
1. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy chętny użytkownik forum, bez względu na jego staż czy liczbę opublikowanych tekstów.

2. Mini styczniowa drabblemania będzie trwała od 22. do 31. stycznia.

3. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy opublikować w odpowiednim dziale drabble lub wiersz (TAG: akcja-drabblemania), docelowo jeden każdego dnia.

To jak, kto rozrusza się na koniec miesiąca i napisze 10 drabbli przez najbliższe 10 dni? ;)
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Briala
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#2 » 22 sty 2018, o 19:04

CZY WY PRÓBUJECIE MNIE SPROWOKOWAĆ?

(xD)

Awatar użytkownika
Karen

Post#3 » 22 sty 2018, o 19:10

Do pisania?
Ależ oczywiście, że...

TAK :devil: :devil: :devil:
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#4 » 23 sty 2018, o 10:26

Briala pisze:CZY WY PRÓBUJECIE MNIE SPROWOKOWAĆ?

(xD)

Nie, skąd, przecież i tak nie napiszesz drabbli :poop: :mrgreen:

Losowe słówka do inspiracji:
harmonia, tragedia, basen, podkówka, stonowany, pazur, pióro, cham, tłumik, guzik
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Eneriston
Zdobywca Artefaktu 2017 i Komentator Miesiąca

Post#5 » 23 sty 2018, o 10:31

Ale kusicie do tych drabbli, aż żałuję, że ten styczeń mam taki zabiegany. :D Może chociaż w weekend uda mi się coś naskrobać, a jak nie to liczę, że przyjmie się ten pomysł na drabble miesiąca, bo brzmi naprawdę ciekawie.
Granice mojego języka są granicami mojego świata.

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Post#6 » 24 sty 2018, o 18:28

Machnąłem jednego ;-)
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Wróć do „Konkursy Artefaktowe”