Rozmowy o eventach literackich - krótkie wyjaśnienie, czym są, i miejsce na organizację i propozycje

Konkursy, pojedynki i plebiscyty organizowane przez i dla Artefaktowiczów. Każdy użytkownik może zorganizować event literacki (więcej informacji: tutaj).
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Kartka z pamiętnika

Post#561 » 11 maja 2016, o 07:14

Jeżeli mieszczą się w limicie znaków, to tak ;))
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Kartka z pamiętnika

Post#562 » 14 maja 2016, o 10:20

Mirek, cieszę się że spodobał Ci się pomysł, który jest zarazem prosty i wielotematowy.

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Kartka z pamiętnika

Post#563 » 24 maja 2016, o 19:15

Czy ktoś zamierza tutaj w końcu coś zamieścić?:)Mirek, gdzie te 90%, ja nawet 1% nie widzę:)

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Kartka z pamiętnika

Post#564 » 24 maja 2016, o 20:12

Jak się wyrobię i wena będzie, to napiszę, bo maj to u mnie masakra - multum zaliczeń na studiach. :(
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

trawa1965
lekki sztylet
lekki sztylet

Kartka z pamiętnika

Post#565 » 25 maja 2016, o 11:18

Ja to już przecież zrobiłem- patrz " Działy bioliteratury, część trzecia".

Awatar użytkownika
Karen

Kartka z pamiętnika

Post#566 » 25 maja 2016, o 22:25

Trawa, trzeba wysłać tekst konkursowy do Camenne. :)
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Camenne

Kartka z pamiętnika

Post#567 » 25 maja 2016, o 22:30

Jak na razie dostałam jeden tekst (i nie od trawy) :)
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

mirek13

Kartka z pamiętnika

Post#568 » 25 maja 2016, o 23:35

Camm, mogłabyś spokojnie wrzucić 90% mojej prozy z tych dwóch lat do tego konkursu. :mrgreen:
Na zadany termin nie dam rady pogrzebać w robaczywej pamięci i napisać coś nowego. Szkoda, ale pokibicuję innym.

Awatar użytkownika
Camenne

Kartka z pamiętnika

Post#569 » 26 maja 2016, o 11:01

mirku, pewnie tak :D Myślę, że warto spróbować coś podumać, bo tekst konkursowy ma być niedługi, więc może akurat w tydzień coś powstanie?

Łącznie dotarły do mnie do tej pory dwa teksty i myślę, że to dobra wróżba, bo wciąż pozostało 6 dni do terminu, a większość pewnie wyśle właśnie w ostatni dzień :)

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Kartka z pamiętnika

Post#570 » 27 maja 2016, o 17:02

O, jak mi bardzo miło, że konkurs się tak przyjął. To miłe, gdy czyjś pomysł spotyka się z odzewem.

Wróć do „Konkursy, plebiscyty i pojedynki”