Podaj mi obraz

Konkursy, pojedynki i plebiscyty organizowane przez i dla Artefaktowiczów. Każdy użytkownik może zorganizować event literacki (więcej informacji: tutaj).
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Re: PODAJ MI OBRAZ

Post#21 » 22 wrz 2011, o 14:06

lori pisze:<offtop>

Oeone pisze:
Mój królu słońce.

Wszyscy dobrze wiemy, skąd ten motyw ;]

no mnie to na kilometr wali GoTem :P

</offtop>
Jezu, ależ ja jestem ślepa, nie zauważyłam postu lori!
Czułam, że to Loras i Renly, w sumie fajnie, bo bardzo ich lubię i nawet planowałam napisać o nich miniaturkę. Przemycili mi się w eventowym :lol:
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#22 » 22 wrz 2011, o 14:18

Oeone pisze:Jezu, ależ ja jestem ślepa, nie zauważyłam postu lori!
Czułam, że to Loras i Renly, w sumie fajnie, bo bardzo ich lubię i nawet planowałam napisać o nich miniaturkę.

Napiiiiiiisz! :mrgreen:
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#23 » 18 paź 2011, o 18:38

no i ta psychiczna syrenka?! Ja tu czekam niezmordowanie na ten tekst już X czasu, a tu dalej nie ma :/
Jeszcze sama napiszę!
Czego nie polecam...
Po prostu robię za zły charakter.

Giwi

Post#24 » 18 paź 2011, o 20:30

to co, jakiś nowy event robimy? :D

Awatar użytkownika
Camenne

Post#25 » 18 paź 2011, o 21:08

Myślcie, proponujcie, organizujcie własne, o! Dopóki nie będę miała stałego łącza (czyli z moim szczęściem gdzieś do listopada), nie podejmuję się organizowania takowego ;p
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Wróć do „Konkursy, plebiscyty i pojedynki”