Grudniowa drabblemania

Konkursy, pojedynki i plebiscyty organizowane przez i dla Artefaktowiczów. Każdy użytkownik może zorganizować event literacki (więcej informacji: tutaj).
Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Grudniowa drabblemania

Post#11 » 28 gru 2017, o 12:34

Oj, coś lenistwo nas dopadło świąteczne i poświąteczne, bo nie widzę nowych drabbleków. Trzeba wziąć się do roboty, jeszcze kilka dni zostało! :kuku:
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Briala
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Grudniowa drabblemania

Post#12 » 28 gru 2017, o 14:40

Ech, no. :/ Ja to leżę i puchnę po serniczku.
I do not over-intellectualise the production process. I try to keep it simple: Tell the damned story.
—Tom Clancy

Awatar użytkownika
Karen

Grudniowa drabblemania

Post#13 » 28 gru 2017, o 14:56

Ja to leżę i może bym odpuchła, ale dalej dojadam XD

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Grudniowa drabblemania

Post#14 » 2 sty 2018, o 10:45

Wyniki grudniowej edycji Drabblemanii przedstawiają się następująco:

Briala 12
Karen 6
Dziagdyś 1
DuralT 1
Camenne 1

Gratulacje dla Briali, która jest niekwestionowaną zwyciężczynią tej edycji! Gratulacje też dla pozostałych uczestników, cieszę się, że znaleźliście czas w zabieganym, świątecznym grudniu na napisanie drabbli, tym bardziej, że większość osób trzymała się ściśle słówek przypisanych na każdy dzień, a to znaczne utrudnienie. Na pewno dzięki wam na forum było bardziej zimowo i można było poczuć mróz podczas czytania. Do następnej edycji!
Kilka tekstów nie zostało wziętych do finalnego podsumowania ze względu na niespełnienie formalnego wymogu formy tekstu.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Karen

Grudniowa drabblemania

Post#15 » 2 sty 2018, o 10:50

Gratulacje dla Briali!
Szła jak burza, chyba do momentu, kiedy rozproszyły ją świąteczne przygotowania, a potem dobiło świąteczne obżarstwo :mrgreen:

Awatar użytkownika
Briala
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Grudniowa drabblemania

Post#16 » 2 sty 2018, o 16:46

Obrazek
Chciałam nawet napisać coś przed końcem roku, ale serniczek sam się nie mógł dojeść... :P Teraz mam wyrzuty sumienia, bo nawet miałam pomysły jakieś. :C
I do not over-intellectualise the production process. I try to keep it simple: Tell the damned story.
—Tom Clancy

Awatar użytkownika
Camenne

Grudniowa drabblemania

Post#17 » 4 sty 2018, o 13:40

Bri, szłaś jak burza, dobrze to Karen określiła :mrgreen: Ale święta, święta i po świętach, trudno się dziwić (mówi ta, która napisała jedno drabble). Na pewno będziemy robić kolejne edycje, następnym razem wybierzemy lepszy czas niż święta i przedświąteczny szał, więc wtedy będziesz miała okazję na pobicie rekordu i napisanie drabble na każdy dzień :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Eneriston
Zdobywca Artefaktu 2017 i Komentator Miesiąca

Grudniowa drabblemania

Post#18 » 8 sty 2018, o 17:26

Briala, również gratuluję! Drabble jest takie niepozorne, krótkie, a jednak trzeba się nieraz mocno wysilić, żeby tekst miał ręce i nogi. :D
Za sprawą Waszych tekstów rzeczywiście dało się poczuć na forum świąteczny klimat, świetne wrażenie.
Granice mojego języka są granicami mojego świata.

Wróć do „Konkursy, plebiscyty i pojedynki”