Lutowa (Walentynkowa) Drabblemania!

Konkursy, pojedynki i plebiscyty organizowane przez i dla użytkowników forum.
Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Post#1 » 8 lut 2018, o 09:35

Jak zapewne już zauważyliście wprowadziliśmy nowy, osobny plebiscyt dla drabble. I z tego powodu stwierdziliśmy, że warto zachęcić Was do pisania drabbli, żeby w drabblowym plebiscycie za miesiąc było z czego wybierać! :)

Na pewno pamiętacie poprzednie drabblemanie. Zasady są analogiczne. Ponownie celem naszej zabawy jest pisanie codziennie - formą, którą wybieramy, jest drabble (tekst na 100 słów). Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy po prostu opublikować utwór w odpowiednim dziale (TAG: akcja-drabblemania), docelowo każdego dnia miesiąca; oczywiście udział w wydarzeniu jest dobrowolny i nie zobowiązuje do pisania ponad możliwości, można opublikować dowolną ilość tekstów, ale wyzwanie polega na tym, by pisać codziennie, więc tym bardziej zachęcamy do konsekwencji! Myślę, że zabawa jest fajną formą wdrążenia sobie zwyczaju pisania codziennie i motywacją do przełamania braku weny, jeśli ktoś akurat z takowym walczy. ;)

Regulamin eventu:
1. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy chętny użytkownik forum, bez względu na jego staż czy liczbę opublikowanych tekstów.

2. Drabblemania będzie trwała od 8. do 28. lutego.

3. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy opublikować w odpowiednim dziale drabble (TAG: akcja-drabblemania), docelowo każdego dnia od dzisiaj do końca miesiąca.

4. Skoro mamy luty, a w lutym mamy i Walentynki, to niech tematem przewodnim będzie miłość. Myślę, że temat nie jest zawężony, bo jak wiadomo, gorące uczucie może być i źródłem szczęścia, i motywem morderstwa. :D
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Marian
runiczny rapier
runiczny rapier

Post#2 » 8 lut 2018, o 21:35

Karen pisze:3. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy opublikować w odpowiednim dziale drabble (TAG: akcja-drabblemania), docelowo każdego dnia od dzisiaj do końca miesiąca.

Czyli musi być koniecznie codziennie jedno drabble?
Jeśli napiszę tylko jedno lub dwa, to nie mogę brać udziału w konkursie?
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Karen

Post#3 » 8 lut 2018, o 21:41

Marian pisze:Czyli musi być koniecznie codziennie jedno drabble?
Jeśli napiszę tylko jedno lub dwa, to nie mogę brać udziału w konkursie?
Pozdrawiam.

Marianie, odpowiedź prosto z tego, co napisałam powyżej: ''oczywiście udział w wydarzeniu jest dobrowolny i nie zobowiązuje do pisania ponad możliwości, można opublikować dowolną ilość tekstów''

Czyli: fajnie sobie samemu postawić wyzwanie i pisać codziennie, ale fajnie też, jak chociaż kilka drabbli uda się sklecić. Wiadomo, że człowiek zabiegany w codzienności, a i wena nie zawsze chce współpracować. ;)
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Wróć do „Plebiscyty”