7. Konkurs Poetycki Fundacji Duży Format (do 30 kwietnia; nagrodą jest wydanie tomiku)

Aktualnie trwające konkursy literackie. Możliwość ogłaszania konkursów otwarta również dla niezarejestrowanych.
Awatar użytkownika
Camenne
crazy plant lady
crazy plant lady

7. Konkurs Poetycki Fundacji Duży Format (do 30 kwietnia; nagrodą jest wydanie tomiku)

Post#1 » 1 kwie 2019, o 09:14

Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie zestawu 10 wierszy. Tematyka utworów może być dowolna.
Nominowani do nagrody będą proszeni o dosłanie co najmniej 30 wierszy.

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach:
• kategoria dla autorów przed debiutem książkowym,
• kategoria dla autorów po debiucie książkowym.

Nagrodę stanowić będzie profesjonalne wydanie zgłoszonego do konkursu, wybranego przez jury tomiku wierszy (w każdej z dwóch kategorii).
Każdy zwycięski tomik zostanie wydany w nakładzie 200 egz. (wydanie pierwsze) - autor otrzyma 20 egz. autorskich, pozostałe egzemplarze będą dystrybuowane przez Fundację Duży Format. Każdy autor, po podpisaniu umowy licencyjnej z wydawcą – Fundacją Duży Format – otrzyma wynagrodzenie w wysokości 20 proc. sumy od sprzedanych tomików jego autorstwa.

Regulamin: https://fundacjadf.pl/projekty/konkurs/2019/
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Alchemik
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Post#2 » 1 kwie 2019, o 16:04

Dzięki, Camenne. Zamierzam wziąć udział w tym konkursie.
Mam miesiąc na przesłanie dziesięciu wierszy. I mam nadzieję na trzydzieści potem. Posiadam naprawdę duży dorobek literacki, więc wybór będzie trudny.

Byś coś zrobiła z tym kapeluszem, zanim zaowocuje i stanie się zbyt ciężki.

mieszający w tyglach

Awatar użytkownika
Alchemik
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Post#3 » 3 kwie 2019, o 02:38

Przesłałem.
Teraz tylko czekać.
Chciałabyś wiedzieć jakie wiersze przesłałem?

Wróć do „Konkursy ogólnopolskie”