Fantazje Zielonogórskie 2017 (do 01.06.17)

Aktualnie trwające konkursy literackie. Możliwość ogłaszania konkursów otwarta również dla niezarejestrowanych.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska
Posty: 4553

Fantazje Zielonogórskie 2017 (do 01.06.17)

Post#1 » 27 mar 2017, o 12:41

Fantazje Zielonogórskie 2017 konkurs na opowiadanie fantastyczne

Fantazje Zielonogórskie 2017
Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra ogłasza VII edycję otwartego konkursu literackiego Fantazje Zielonogórskie na opowiadanie fantastyczne inspirowane przeszłością, teraźniejszością lub przyszłością Zielonej Góry. Prace powinny być osadzone w konwencji szeroko pojmowanej fantastyki (sci-fi, fantasy, horror, legendy miejskie, realizm magiczny, itp.) splecionej z wątkami zielonogórskiej historii lub codzienności. Najlepsze konkursowe opowiadania zebrane zostaną w postaci antologii. Sądzimy, że wiedzę o Zielonej Górze i jej bogatej historii można upowszechniać również za pomocą fantastyki. Klimat i metafizykę miasta można budować także w świecie wyobraźni. Chcielibyśmy aby co roku o kolejny tomik rozrastała się biblioteczka zielonogórskich fantazji, marzeń i koszmarów.

Objętość pracy to maksimum 35 tys. znaków (bez spacji). Termin: 01.06.2017

Jubileuszowa zabawa dodatkowa
W tym roku Organizator konkursu, Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra obchodzi swoje 35 urodziny! Z okazji jubileuszu wszystkim chętnym proponujemy dodatkową zabawę literacką: czekamy na opowiadania (o objętości nie przekraczającej 15 000 znaków (bez spacji), w których znajdą się nawiązania do Zielonogórskiego Klubu Fantastyki Ad Astra. Inspiracja może być dowolna, może to być bohater, tło, nawiązanie, rzecz na pierwszym, drugim bądź trzecim planie. Nam pozostanie miła pamiątka po Jubileuszu, a dla Was przygotowaliśmy dodatkową nagrodę: autor najlepszego tekstu z motywem związanym z ZKF Ad Astra otrzyma nagrodę w wysokości 300 zł i publikację w antologii oraz materiałach Bachanaliów Fantastycznych 2017. Oczywiście jest to zadanie dodatkowe, absolutnie nieobowiązkowe i w konkursie o nagrodę główną „akcent klubowy” nie ma znaczenia przy ocenie tekstu. Teksty biorące udział w jubileuszowej zabawie prosimy opatrywać przy tytule dopiskiem Ad Astra 2017.

Źródło i regulamin: http://fantazje.adastra.zgora.pl/index. ... =regulamin
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.


Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Wróć do „Ogólnopolskie konkursy”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość