Fantazmaty: Umieranie to parszywa robota

Aktualnie trwające konkursy literackie. Możliwość ogłaszania konkursów otwarta również dla niezarejestrowanych.
Awatar użytkownika
Briala
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#21 » 9 sty 2018, o 18:59

Trudno mówić o sprzedawaniu, kiedy nic za nią nie bierzemy. ;p Udostępniamy ją za darmo, więc i praca przy niej to wolontariat, ale jednak na pełny etat. Nikt nas też nie finansuje. Każdy z nas ma swoje studia/pracę/życie na boku. Nie jesteśmy regularnym wydawnictwem, tylko grupą osób, która chce zrobić coś dobrze i za darmo.

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Post#22 » 9 sty 2018, o 22:24

Ze sprzedawaniem, to był żart, który jak mi się zdawało jest wyczuwalny po wysokości ceny i użyciu słowa "udostępnianie".
Mogę mieć dziś zryte poczucie humoru.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Fenrir
redaktor prowadzący Fantazmatów

Post#23 » 9 sty 2018, o 22:34

Myślę, że raczej chciała ogółem wyjaśnić, o co chodzi. ;) Ale fakt - nie tylko nie zarobimy na tym grosza, ale dołożymy wcale nie tak mało grosza i czasu.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#24 » 10 sty 2018, o 20:25

Ogólnie konkursy literackie tego typu (na przykład Horyzonty wyobraźni, które padły dawno temu; nie chodzi mi o takie organizowane przez MDKi) nie są organizowane w celu zarobienia na tekstach konkursowych, raczej w drugą stronę - kosztują organizatorów i osoby związane z konkursem ogrom pracy i wysiłku, więc dziwi mnie w pierwszej kolejności, że można o tym pomyśleć w stylu: "Oni zarobią, a ja, autor, nie?".
W sumie nie przychodzi mi do głowy wiele konkursów fantastycznych, w których są nagrody pieniężne, ale pewnie po prostu się nie orientuję w temacie.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Fenrir

Post#25 » 5 kwie 2018, o 17:32

Niecały miesiąc do końca, przypominam! :P

Fenrir

Post#26 » 7 kwie 2018, o 12:42

Czas upływa. ;)

Wróć do „Konkursy ogólnopolskie”