7. Konkurs Poetycki Fundacji Duży Format (do 30 kwietnia; nagrodą jest wydanie tomiku)

Aktualne konkursy prozatorskie i poetyckie. Zbiór konkursów pisarskich z całej Polski na teksty poetyckie, powieści i opowiadania, fantasy, dramaty, teksty obyczajowe i wiele innych.
Awatar użytkownika
Cam
Ukryta Opcja Imperialna
Zobacz teksty użytkownika:

7. Konkurs Poetycki Fundacji Duży Format (do 30 kwietnia; nagrodą jest wydanie tomiku)

Post#1 » 1 kwie 2019, o 09:14

Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie zestawu 10 wierszy. Tematyka utworów może być dowolna. 

Nominowani do nagrody będą proszeni o dosłanie co najmniej 30 wierszy.  

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach: 

• kategoria dla autorów przed debiutem książkowym, 

• kategoria dla autorów po debiucie książkowym. 

Nagrodę stanowić będzie profesjonalne wydanie zgłoszonego do konkursu, wybranego przez jury tomiku wierszy (w każdej z dwóch kategorii). 

Każdy zwycięski tomik zostanie wydany w nakładzie 200 egz. (wydanie pierwsze) - autor otrzyma 20 egz. autorskich, pozostałe egzemplarze będą dystrybuowane przez Fundację Duży Format. Każdy autor, po podpisaniu umowy licencyjnej z wydawcą – Fundacją Duży Format – otrzyma wynagrodzenie w wysokości 20 proc. sumy od sprzedanych tomików jego autorstwa.  

Regulamin: https://fundacjadf.pl/projekty/konkurs/2019/

Awatar użytkownika
Alchemik
gladius tytanów
gladius tytanów

Post#2 » 1 kwie 2019, o 16:04

Dzięki, Camenne. Zamierzam wziąć udział w tym konkursie. 

Mam miesiąc na przesłanie dziesięciu wierszy. I mam nadzieję na trzydzieści potem. Posiadam naprawdę duży dorobek literacki, więc wybór będzie trudny. 

Byś coś zrobiła z tym kapeluszem, zanim zaowocuje i stanie się zbyt ciężki. 

mieszający w tyglach

Awatar użytkownika
Alchemik
gladius tytanów
gladius tytanów

Post#3 » 3 kwie 2019, o 02:38

Przesłałem. 

Teraz tylko czekać. 

Chciałabyś wiedzieć jakie wiersze przesłałem?

Wróć do „Ogólnopolskie konkursy literackie, pisarskie”