Korona Królów

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Korona Królów

Post#11 » 6 sty 2018, o 22:33

Briala pisze:Tymczasem Aldona otrzymuje od ukochanego piękny naszyjnik... <hahaha>

PS Tak było. Naprawdę.

Spuszczę na to zasłonę milczenia...
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

RikaEllen
lekki sztylet
lekki sztylet

Korona Królów

Post#12 » 7 sty 2018, o 15:23

Powiem tak: jak się nie ma budżetu na film kostiumowy, to się go nie produkuje. A szkoda, bo sam temat jest na tyle ciekawy, że można by naprawdę zrobić dobry serial.
Najbardziej mnie zażenował martwy Władysław, któremu poruszała się klatka piersiowa xD
"Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei - może to jedyne, co mu pozostało."

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Korona Królów

Post#13 » 10 sty 2018, o 02:42

Dobre z tą klatką piersiową. Ja nie oglądałam jeszcze. Nie mam czasu. Może obejrzę, chociaż nie jest mi wesoło jak muszę granić coś, co z założenia miało być pozytywne. Ale może mi się spodoba. Lubię dramy koreańskie, a one nie są wysokich lotów.

Awatar użytkownika
Camenne

Korona Królów

Post#14 » 10 sty 2018, o 09:53

Najbardziej mnie zażenował martwy Władysław, któremu poruszała się klatka piersiowa xD

Aż trudno mi uwierzyć, że coś takiego mogło się pojawić w jakimkolwiek serialu O.o
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Wróć do „Film i serial”