Cytaty

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Szarl
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Cytaty

Post#1 » 9 years temu (11 cze 2009, o 21:37)

Cytaty, które zwróciły waszą uwagę.
Z House'a :):
"Seks... mógłby cię zabić. Wiesz, co dzieje się w ludzkim ciele podczas seksu? Źrenice rozszerzają się, tętnice kurczą, wzrasta temperatura, serce przyspiesza, rośnie ciśnienie krwi, oddech staje się szybki i płytki, mózg odbiera chaotyczne impulsy elektryczne wszystkie gruczoły pracują a mięśnie napinają tak, jakbyś podnosił ciężar 3 razy większy od swojej masy. To jest gwałtowne, brzydkie i lepkie, i gdyby Bóg nie uczynił tego niewiarygodnie przyjemnym... rodzaj ludzki wymarłby wieki temu."
"I'm not a bitch. I am THE Bitch. And for you I'm Ms. Bitch!"

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Re: Cytaty

Post#2 » 9 years temu (12 cze 2009, o 18:39)

Tak, to było niezłe :D

Rozmowa House'a z niemogącym poruszać kończynami pacjentem-sportowcem, była świetna, gdy do samych kwestii House'a dodać jego mimikę i ton głosu :D
- Nie polepsza mi się, czy to oznacza...?
House wstrzykuje mu coś.
- Jesteś uzdrowiony. Wstań i idź!
- Oszalał pan?
- W Biblii ludzie mówią: "Tak, Panie" i zaczynają wierzyć.
- Najpierw mówi pan, że mam raka (...) - Zauważa, że może się ruszać. - Co pan zrobił?
- "Cóżże uczynił, Panie?" (...) Resztę da się wyleczyć.
- Przecież mnie pan uleczył.
- Tensilon usuwa objawy na jakieś pięć minut.
Teatralna, dramatyczna gleba na podłogę.
- Czasami na krócej. Dlatego stworzyłam pielęgniarki. Posprzątać w trójce!
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Veena

Post#3 » 9 years temu (29 cze 2009, o 05:13)

Supernatural (ojej, pełno tam rozmaitych perełek, powiedziałabym nawet, że na równi z rewelacyjnym panem Hałsem):
Więzienie, kolejka w stołówce, wszyscy dostają na talerz wodnisty, rozgotowany makaron z jakimś sosem, wreszcie przychodzi kolej na Dean'a, buldog-kucharka sięga po chochlę, a Dean z tym swoim cwaniackim uśmiechem:
- A ja poproszę al dente.

Kolejne, tym razem po angielsku:
Dean: I'm Batman
Sam: Yeah, you are Batman.

I trailer Antychrysta. Film mnie obrzydził, ale ten cytat wywarł na mnie wrażenie:
"Taka jest natura strachu: twoje myśli zniekształcają rzeczywistość."

Giwi

Post#4 » 8 years temu (27 mar 2010, o 23:03)

I'm a Batman z odcinka o króliczej łapce jest chyba preszysem jeśli chodzi o seriale! <3

moje fav cytaty (po angielsku, bo w tym języku jakoś lepiej brzmią ^^)
So, little Amelie, your bones aren't made of glass. You can take life's knocks. If you let this chance go by, eventually your heart will become as dry and brittle as my skeleton. So... Go and get him, for pete's sake!
moja kochana Amelia!

The point is, there's always a story... you just have to find it.
Castle <3

People ask the question... what's a RocknRolla? And I tell 'em - it's not about drums, drugs, and hospital drips, oh no. There's more there than that, my friend. We all like a bit of the good life - some the money, some the drugs, other the sex game, the glamour, or the fame. But a RocknRolla, oh, he's different. Why? Because a real RocknRolla wants the fucking lot.
RocknRolla

There's no school like old school, and I'm the fucking headmaster.
RocknRolla, moja perełka perełek <3

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Post#5 » 6 years temu (1 lis 2011, o 22:46)

Odkopuję temat, bo muszę się tym cytatem podzielić:
What is it that I’m not supposed to look for? Or does it count as looking when I’m looking for whatever is it that I’m not supposed to be looking for? In that case, I’ll have to look for someone to look for what I’m not supposed to look for, before deciding if I should look or not. So, I’m looking for someone who’s willing to look for the answer. But if I’m not supposed to look, then I can’t look for that someone to look for the someone to look for the someone to look for the someone to look for the someone to look for the…

I dlatego właśnie kocham Gintamę. XD
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#6 » 6 years temu (1 lis 2011, o 22:58)

Kutwa. Dobry ten cytat, kojarzy mi się z kilkoma śmiechowymi postaciami, których imienia i nazwiska nie wymienię, bo zwyczajnie nie pamiętam :D
Po prostu robię za zły charakter.

Ryba
scyzoryk
scyzoryk

Cytaty

Post#7 » 5 years temu (28 sty 2013, o 18:35)

"Tego faceta trudniej rozgryźć niż krakersy lajkoniki"- Soul Eater Evans, Soul Eater.

Jeden z wielu śmiesznych cytatów w tej serii. ^^

Therion
scyzoryk
scyzoryk

Cytaty

Post#8 » 4 years temu (16 lut 2014, o 00:46)

"Najgorsze jest to, co robimy z własnej woli."
Gran Torino.

jimmy.iovine
scyzoryk
scyzoryk

Cytaty

Post#9 » 3 years temu (1 mar 2015, o 00:35)

Mylisz się Johnie Snow
Z gry o tron
Klasyka :)

Kosteczek
runiczny rapier
runiczny rapier

Cytaty

Post#10 » 3 years temu (1 mar 2015, o 00:47)

jimmy.iovine pisze:Mylisz się Johnie Snow
Z gry o tron
Klasyka :)

Co za uniwersalny, głęboko życiowy cytat.

Lol, teraz serio. Jak twór kulturowy, która nie ma jeszcze 5 lat może być KLASYKĄ? Odpowiem: nie może.
The words of the prophets are written on the subway walls.

Wróć do „Film i serial”