Bibliotekarze

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Circe
lekki sztylet
lekki sztylet

Bibliotekarze

Post#1 » 22 sty 2015, o 23:51

Oglądał ktoś? :)

W skrócie jest to nowy serial o magii. Grupa inteligentnych osób ratuje świat przed powrotem magii, zbierając magiczne artefakty i powstrzymując ludzi, którzy chcą ją uwolnić (i jednocześnie zniszczyć prawdopodobnie świat) :D Brzmi trochę naiwnie, ale serial nawet mi się podoba, zwłaszcza ze względu na kilka barwnych postaci. :)
Problem with that world is that intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence...
Charles Bukowski

InfraRedSubZeral
Użytkownik zbanowany

Bibliotekarze

Post#2 » 23 sty 2015, o 09:01

Circe pisze:Oglądał ktoś? :)

W skrócie jest to nowy serial o magii. Grupa inteligentnych osób ratuje świat przed powrotem magii, zbierając magiczne artefakty i powstrzymując ludzi, którzy chcą ją uwolnić (i jednocześnie zniszczyć prawdopodobnie świat) :D

Ratują przed powrotem? Nieźle. Niezła kontra dla wszystkich tych Harrych Potterów i innych książek, filmów i gier magię gloryfikujących :)

Brzmi trochę naiwnie

Wcale nie :D

Ale serial nawet mi się podoba, zwłaszcza ze względu na kilka barwnych postaci. :)

Czy Bibliotekarze w tym serialu to.... służby? ;)
________
Ludzie są stworzeni do tego, by pożądać

Circe
lekki sztylet
lekki sztylet

Bibliotekarze

Post#3 » 23 sty 2015, o 09:39

Ratują przed powrotem? Nieźle. Niezła kontra dla wszystkich tych Harrych Potterów i innych książek, filmów i gier magię gloryfikujących :)

To mi się właśnie podoba. Zamiast wychwalać magię, tłumaczą, jak niebezpieczny byłby jej powrót. Dawno dawno temu ktoś zamknął magię w magicznych artefaktach by ocalić świat przed złymi ludźmi i stworzeniami. Mi się bardzo spodobała teoria, że smoki żyją ale śpią wewnątrz planety i jak ktoś je czasem rozbudza to następują wielkie trzęsienia ziemi. :D
Naprawdę fajnie to opisali, ten serial to taki wielki zbiór baśni.
Czy Bibliotekarze w tym serialu to.... służby? ;)

Mniej więcej. Teoretycznie jest jeden bibliotekarz. Zajmował się swoją biblioteką, która teoretycznie żyła własnym życiem.
Problem with that world is that intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence...
Charles Bukowski

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Bibliotekarze

Post#4 » 30 paź 2015, o 07:47

Oglądał zwiastuny i mi nie podpasił. Wolę serię o Bibiotekarzu.

InfraRedSubZeral
Użytkownik zbanowany

Bibliotekarze

Post#5 » 3 lis 2015, o 11:20

Szybko odechciało mi się oglądania. Serial zdecydowanie mi się nie podoba. Czekam na coś w stylu pierwszego sezonu Rzymu.
________
Ludzie są stworzeni do tego, by pożądać

Wróć do „Film i serial”