The Fall (2013)

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

The Fall (2013)

Post#1 » 2 kwie 2015, o 22:29

Podobno jeden z najlepszych thrillerów ostatnich lat - podobno, bo sama dopiero zaczęłam oglądać i nie mogę się jeszcze ustosunkować do tych opinii ;)
Fall jest miniserialem i liczy dwa sezony po pięć odcinków, więc to dobry wybór dla fanów krótkich i konkretnych seriali. Co najciekawsze - seryjnego mordercę gra Jamie Dornan znany z "50 twarzy Greya", więc pewnie warto pooglądać choćby dla zobaczenia go w ambitniejszej i lepszej roli. Mnie, tak szczerze, właśnie to ostatecznie skusiło i na razie nie żałuję.

Oglądał ktoś?
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Kiwi
magiczna kosa
magiczna kosa

The Fall (2013)

Post#2 » 10 lip 2015, o 20:21

Dotrwałaś do końca Cam? Przestało mnie interesować, kiedy cały watek się rozwiązał (to znaczy... po dwóch odcinkach) i jedyne co zostało to gra w kotka i myszkę. I pani detektyw i pan morderca byli za sztywni na takie zabawy, bardzo to było nudne.. A już najbardziej mnie wkurzało to zagubione dziewczę... Nie dało się napisać bardziej szablonowej zbuntowanej nastolatki, musieli się bardzo postarać.
Ale milo się patrzy na pana zabójcę... z takim akcentem...

Awatar użytkownika
Camenne

The Fall (2013)

Post#3 » 16 lip 2015, o 18:37

Dotrwałam ;)) Wiesz, mi akurat śledzenie dwóch perspektyw przypadło do gustu, dużo jest seriali, które polegają na dążeniu do odkrycia mordercy, ale to był pierwszy tego typu, z którym się spotkałam. Czekam na kolejny sezon, bo w sumie nawet podobał mi się serial, takie 6, może słabe 7 w tej kategorii. Poza tym lubię Gillian i trochę nawet imponuje mi ta jej rola/poza? wyrafinowanej, oziębłej kobiety.
Fakt faktem, ta Kitty czy Katy, nie pamiętam, była przekoszmarnie napisana. Nie dość, że stereotyp gonił stereotyp, to jeszcze ta tępota - u g h.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Wróć do „Film i serial”